№ 238 Про районну комплексну Програму розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2020 роки

trizyb1

УКРАЇНА
БЕРДИЧІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р І Ш Е Н Н Я

 

Чотирнадцята сесія                     VІI скликання

від 10.03.2017 № 238                                                    

 Про районну комплексну Програму
 розвитку фізичної культури і спорту
 на 2017-2020 роки

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про фізичну культуру і спорт», враховуючи пропозиції Бердичівської райдержадміністрації,  рекомендацій постійних комісій районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва,земельних відносин та екології; з гуманітарних питань, регламенту, депутатської етики, законності та правопорядку, районна рада

ВИРІШИЛА:

1.      Затвердити  районну  комплексну Програму розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2020 роки (додається).
2.      Головним розпорядником коштів, які виділятимуться з районного бюджету для виконання заходів Програми визначити Бердичівську районну державну адміністрацію, а отримувачів – учасників Програми.
3.      Відділу у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації про хід виконання Програми до 01 лютого щороку  інформувати райдержадміністрацію.
4.      Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з  гуманітарних питань, регламенту, депутатської етики, законності та правопорядку.

 

Голова районної ради                                                 М.Ю. Самчик

Ви тут: Головна Документи Рішення Сесія 14 № 238 Про районну комплексну Програму розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2020 роки