№ 239 Про районну комплексну програму «Молодь і родина Бердичівщини» на 2017-2020 роки

trizyb1

УКРАЇНА
БЕРДИЧІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

Чотирнадцята сесія

від 10.03.2017 № 239                                                           VII скликання

 Про районну  комплексну програму 
«Молодь і родина Бердичівщини»
на 2017-2020 роки

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні», , враховуючи пропозиції Бердичівської райдержадміністрації,  рекомендацій постійних комісій районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва,земельних відносин та екології; з гуманітарних питань, регламенту, депутатської етики, законності та правопорядку, районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити  районну  комплексну програму  «Молодь і родина  Бердичівщини на 2017-2020 роки» (додається).
  2. Головним розпорядником коштів, які виділятимуться з районного бюджету для виконання заходів Програми, визначити Бердичівську районну державну адміністрацію, а отримувачів – учасників Програми.
  3. Відділу освіти райдержадміністрації, службі у справах дітей райдержадміністрації, районному центру соціальних служб для сім'ї,  дітей та молоді, Бердичівському відділу поліції ГУНП в Житомирській області (за згодою) інформувати відділ у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації про хід виконання Програми до 25 січня щороку для узагальнення та інформування райдержадміністрації.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з  гуманітарних питань, регламенту, депутатської етики, законності та правопорядку.

 

Голова районної ради                                                 М.Ю. Самчик

Ви тут: Головна Документи Рішення Сесія 14 № 239 Про районну комплексну програму «Молодь і родина Бердичівщини» на 2017-2020 роки