№ 17 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надається в оренду ФОП Петяку М.П. та ФОП Петяку В.П.

trizyb1УКРАЇНА

БЕРДИЧІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р І Ш Е Н Н Я

 

Друга   сесія                                   VIІ скликання

від   10.12.2015 року   № 17 

Про  затвердження технічної
документації з нормативної
грошової оцінки земельної
ділянки, яка надається
в оренду ФОП Петяку М.П.
та  ФОП Петяку В.П.

Відповідно до  статті  23 Закону  України  „Про  оцінку земель”, враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва,земельних відносин та екології, районна рада

 ВИРІШИЛА:

 Затвердити технічну документацію з  нормативної грошової оцінки земельної ділянки,  яка надається   в оренду ФОП  Петяку Миколі Павловичу та ФОП Петяку Василю Павловичу, загальною площею 0,1441 га, для розміщення цеху з розпилювання деревини (для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд переробної, машинобудівної та іншої промисловості) на території Великонизгірецької сільської ради Бердичівського району Житомирської області (поза межами населеного пункту). 
Нормативно грошова оцінка земельної ділянки – 115914,81 грн.

  

Голова  ради                                                  М.Ю. Самчик

Ви тут: Головна Документи Рішення Сесія 2 № 17 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надається в оренду ФОП Петяку М.П. та ФОП Петяку В.П.