№ 66 Про внесення змін до Регламенту роботи районної ради

 trizyb1

УКРАЇНА
БЕРДИЧІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р І Ш Е Н Н Я

Четверта   сесія            VІІ скликання 

від 26.02.2016 року  № 66

Про внесення змін до Регламенту
роботи районної ради

 

Відповідно до  статті 43, частини третьої  статті 59  Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,   враховуючи рекомендації постійних комісій районної ради, районна рада 

ВИРІШИЛА:

Внести зміни до Регламенту роботи районної ради, затвердженого рішенням районної ради від 10.12.2015 року №8, виклавши статтю 30 у наступній редакції:
«Стаття 30. Рішення районної ради приймається відкритим поіменним голосуванням, окрім випадків, передбачених пунктами 1, 29 і 31 статті 43 та статтями 55, 56 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, в яких рішення приймаються таємним голосуванням.
Відкрите поіменне голосування здійснюється депутатом районної ради особисто шляхом підняття руки.
Після закінчення кожного голосування лічильна комісія здійснює підрахунок голосів «за», «проти», «утримався» або «не брав участь у голосуванні» та встановлює його результати.
Результати поіменного голосування заносяться до списку депутатів, що брали участь у такому голосуванні та підписуються членами лічильної комісії.
Результати поіменного голосування є невід’ємною частиною протоколу сесії ради та розміщуються в день голосування на офіційному веб-сайті районної ради.»

  

Голова ради                                                  М.Ю. Самчик

Ви тут: Головна Документи Рішення Сесія 4 № 66 Про внесення змін до Регламенту роботи районної ради