№ 94 Про внесення змін до районної комплексної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2013-2017 роки

trizyb1

УКРАЇНА
БЕРДИЧІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 Р І Ш Е Н Н Я

П’ята  сесія                                                                                        VIІ скликання

 

від  22.04.2016 року № 94 4565

 Про внесення змін до районної
 комплексної Програми оздоровлення
 та відпочинку дітей  на 2013-2017 роки

Керуючись ст. 7  Закону України « Про оздоровлення та відпочинок дітей» ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи  лист районної державної адміністрації,  рекомендації постійних комісій районної ради з гуманітарних питань, регламенту, депутатської етики, законності та правопорядку та з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, земельних відносин та екології,   районна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити  внесені зміни до «Районної  комплексної Програми оздоровлення  та відпочинку дітей  на 2013-2017 роки»,  а саме:
1.1. у розділі  І «Загальна характеристика комплексної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2013-2017 роки.», пункт 8 «Перелік місцевих бюджетів, які беруть участь у виконанні  Програми» , внести зміни, а саме:
  -кошти районного бюджету;
 - кошти бюджетів сільських та селищної рад;
 - кошти інших джерел.
1.2.  у розділі  ІІІ « Мета Програми» внести зміни та викласти пункт 4 у наступній редакції:
- забезпечення повного або часткового компенсування вартості оздоровлення в комунальному підприємстві  «Оздоровчий дитячо-юнацький заклад «Березовий гай» дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з багатодітних та малозабезпечених родин, дітей  осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", дітей , один їз батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, дітей , зареєстрованих   як внутрішньо переміщені особи , бездоглядних та безпритульних дітей, дітей-інвалідів; дітей , потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи, талановитих та обдарованих дітей – переможці міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, відмінників навчання, лідери дитячих громадських організацій;
1.3. у розділі VІ «Ресурсне забезпечення комплексної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2013-2017 роки» внести зміни  до обсягу коштів, які пропонується залучити  у 2016-2017 році:

 

Обсяг коштів, які пропонується залучити на виконання Програми

2016

2017

Всього витрат на виконання Програми

1

5

6

7

Бюджети

сіл, селища

 

300тис. грн

300 тис. грн..

600 тис. грн..

 

1.4 у розділі Y абзац перший  викласти в наступній  редакції:

- організувати оздоровлення  дітей , які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, діти з багатодітних та малозабезпечених родин,   діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", діти, один їз батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій , бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в антитерористичній операції, діти, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час  масових акцій громадянського протесту, діти, зареєстровані  як внутрішньо переміщені особи , бездоглядні та безпритульні діти, діти-інваліди; діти, потерпілі від наслідків Чорнобильської катастрофи, талановиті та обдаровані діти – переможці міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, відмінники навчання, лідери дитячих громадських організацій.

 1 .5 Додати розділ:
Х. «Порядок використання коштів на реалізацію заходів  Комплексної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2013-2017 роки»
1. Цей порядок визначає механізм перерахування коштів на оздоровлення дітей  в комунальному підприємстві Оздоровчий дитячо-юнацький заклад «Березовий гай».
2.  Кошти з акумульовані в районному бюджеті перераховуються головному розпоряднику коштів – відділу у справах  сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації.
3.  Головний розпорядник коштів перераховує кошти  оздоровчому закладу,  як придбання путівок за конкретну категорію дітей, визначену в програмі.
4. Отримувач коштів  КП «Оздоровчий дитячо-юнацький заклад «Березовий гай» звітується перед головним розпорядником коштів по оздоровленню дітей.
5. Контроль за цільовим використанням коштів покладається на головного розпорядника коштів – відділ у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації.
6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію ради з гуманітарних питань, регламенту, депутатської етики, законності та правопорядку. 

Голова  районної ради                                                                        М.Ю.Самчик

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ви тут: Головна Документи Рішення Сесія 5 № 94 Про внесення змін до районної комплексної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2013-2017 роки