№ 136 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надаються в оренду ТОВ «Бердичівський машинобудівний завод «Прогрес»

trizyb1

УКРАЇНА
БЕРДИЧІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р І Ш Е Н Н Я

 

Сьома  сесія            VIІ скликання

від 22.07.2016  №  136

Про  затвердження технічної
документації з нормативної грошової оцінки
земельних  ділянок, які надаються 
в оренду ТОВ «Бердичівський машинобудівний завод «Прогрес»

Відповідно до  статті  23 Закону  України  „Про  оцінку земель”, враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва,земельних відносин та екології, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надається в оренду ТОВ «Бердичівський машинобудівний завод «Прогрес», загальною площею 7,0000 га  для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на території  Великонизгірецької сільської  ради, комплекс будівель та споруд № 11, Бердичівського району Житомирської області (за межами населеного пункту).
Нормативна грошова оцінка земельної  ділянки   - 12514639,88  грн.
2. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надається в оренду ТОВ «Бердичівський машинобудівний завод «Прогрес», загальною площею 2,7590 га  для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на території  Великонизгірецької сільської  ради, комплекс будівель та споруд № 10, Бердичівського району Житомирської області (за межами населеного пункту).
Нормативна грошова оцінка земельної  ділянки   - 4932555,92 грн.

 

Голова  ради                                                  М.Ю. Самчик

Ви тут: Головна Документи Рішення Сесія 7 № 136 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надаються в оренду ТОВ «Бердичівський машинобудівний завод «Прогрес»