№446 від 21.03.2019 Про реорганізацію шляхом перетворення Бердичівської районної стоматологічної поліклініки у Комунальне некомерційне підприємство «Бердичівська районна стоматологічна поліклініка»

trizyb1

Україна
БЕРДИЧІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р І Ш Е Н Н Я

 Двадцять дев’ята сесія                                                                                        VІІ скликання

 

від 23.01.2019 року  №  446 5446

 

Про реорганізацію шляхом перетворення
Бердичівської районної стоматологічної поліклініки
у Комунальне некомерційне підприємство
«Бердичівська районна стоматологічна поліклініка»

 

Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань діяльності закладів охорони здоров’я» від 06.04.2017 року № 2002-VІІІ, розпорядженням Кабінету Міністрів України від 30.11.2016 року №1013-р «Про схвалення Концепції реформи фінансування системи охорони здоров’я», відповідно до статей 59, 63, 78 Господарського кодексу України, статей 104-107 Цивільного кодексу України, з метою впровадження нових підходів щодо організації закладів охорони здоров’я та їх фінансового забезпечення, враховуючи лист  Бердичівської районної стоматологічної поліклініки, районна  рада

ВИРІШИЛА:

 1. Реорганізувати шляхом перетворення Бердичівську районну стоматологічну поліклініку в Комунальне некомерційне підприємство «Бердичівська районна стоматологічна поліклініка».

2. Встановити, що Комунальне некомерційне підприємство «Бердичівська районна стоматологічна поліклініка» є правонаступником усіх майнових і немайнових прав і обов’язків Бердичівської районної стоматологічної поліклініки.

3. Створити комісію по реорганізації шляхом перетворення Бердичівської районної стоматологічної поліклініки в Комунальне некомерційне підприємство «Бердичівська районна стоматологічна поліклініка» та затвердити її склад згідно з додатком.

4. Місцем роботи комісії по реорганізації шляхом перетворення Бердичівської  районної стоматологічної поліклініки в Комунальне некомерційне підприємство «Бердичівська районна стоматологічна поліклініка» визначити приміщення за адресою: Україна, 13300, Житомирська область, місто Бердичів, вул. Житомирська, 85,а, тел: (04143) 2-13-22.

5. Визначити, що строк пред’явлення вимог кредиторами Бердичівської районної стоматологічної поліклініки складає 2 (два) місяці з дня оприлюднення повідомлення про реорганізацію шляхом перетворення відповідно до вимог чинного законодавства України.

 6. Доручити голові комісії по реорганізації шляхом перетворення Бердичівської  районної стоматологічної поліклініки в Комунальне некомерційне підприємство «Бердичівська районна стоматологічна поліклініка» у встановленому чинним законодавством порядку забезпечити вжиття всіх необхідних заходів, щодо реорганізації Бердичівської  районної стоматологічної поліклініки в Комунальне некомерційне підприємство «Бердичівська районна стоматологічна поліклініка», у тому числі:

6.1. Розробити проект Статуту Комунального некомерційного підприємства «Бердичівська районна стоматологічна поліклініка» та подання його на затвердження Бердичівською районною радою.

6.2. Повідомити в установленому чинним законодавством України порядку працівників Бердичівської районної стоматологічної поліклініки про реорганізацію закладу з 01 лютого 2019 року. Забезпечити дотримання соціально-правових гарантій працівників Бердичівської районної стоматологічної поліклініки у порядку та на умовах, визначених чинним законодавством України.

6.3. Проведення інвентаризації майна Бердичівської районної стоматологічної поліклініки.

6.4. Проведення розрахунків з бюджетом, дебіторами та кредиторами за зобов’язаннями Бердичівської районної стоматологічної поліклініки.

6.5. Складання передавального акту та надання його на затвердження до Бердичівської районної ради після закінчення строку пред’явлення вимог кредиторами Бердичівської районної стоматологічної поліклініки.

6.6. Надання державному реєстратору документів, передбачених Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» для проведення державної реєстрації перетворення Бердичівської районної стоматологічної поліклініки в Комунальне некомерційне підприємство «Бердичівська районна стоматологічна поліклініка».

7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

 

 

Голова ради                                                      С.Б. Томашевська

 

    

                                                        Додаток

до рішення районної ради

від  23.01.2019 року №446

 

 

СКЛАД КОМІСІЇ 

по реорганізації шляхом перетворення Бердичівської  районної стоматологічної поліклініки в Комунальне некомерційне підприємство «Бердичівська районна стоматологічна поліклініка»

 

Голова комісії:

 Яценко Зінаїда Миколаївна  – головний лікар Бердичівської районної стоматологічної поліклініки;


Секретар комісії:

Михальчук Ольга Василівна – головний бухгалтер Бердичівської районної стоматологічної поліклініки,

 

Члени комісії:

 Кошурнікова Олена Павлівна – інспектор відділу кадрів Бердичівської районної стоматологічної поліклініки, ;

 Люх Оксана Степанівна – голова профспілки працівників Бердичівської районної стоматологічної поліклініки, і.

 

  

Заступник голови ради                                                     В.В. Вишнівський

Ви тут: Головна Документи Рішення Сесія 29 №446 від 21.03.2019 Про реорганізацію шляхом перетворення Бердичівської районної стоматологічної поліклініки у Комунальне некомерційне підприємство «Бердичівська районна стоматологічна поліклініка»