Основна подія

Останні новини

Працівники культури та аматори народного мистецтва відзначили професійне свято

IMG 7722
IMG 7704
IMG 7712
IMG 7680
IMG 7737
IMG 7743
IMG 7747

9 листопада у залі засідань районної ради відбувся урочистий захід з нагоди Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.

Слова привітання та вдячності на адресу культпрацівників, які прославляють Бердичівський район висловили голова райдержадміністрації Едуард Томашевський, перший заступник голови – начальник управління фінансів Тетяна Войцахівська, голова районної ради Софія Томашевська, заступник голови районної ради Віталій Вишнівський. Вони побажали працівникам культури міцного здоров'я, особистого щастя, родинного затишку та нових творчих здобутків у благородній справі відродження, збереження і примноження культури нашого краю.

За активну культурно-просвітницьку діяльність, високий професіоналізм та розвиток галузі кращі працівники культури були нагороджені грамотами районної ради, райдержадміністрації, подяками від народного депутата України Олександра Ревеги, грошовими винагородами та подарунками.

Теплими словами та подарунками привітати працівників культури з професійним святом завітали селищний та сільські голови.

Завершилося свято чудовими концертними номерами у виконанні аматорів районного Центру культури та дозвілля.

 

Ви тут: Головна Працівники культури та аматори народного мистецтва відзначили професійне свято