Основна подія

Останні новини

Відбулося засідання 21 сесії районної ради

IMG 8907
IMG 8909
IMG 8913
IMG 8919
IMG 8921
IMG 8924

22 грудня 2017 року відбулася чергова  сесія районної ради. Перед початком пленарного засідання аматори  Бердичівського районного центру культури та дозвілля привітали депутатів та присутніх у залі з наступаючими  Новим роком та Різдвом Христовим.

На розгляд сесії внесено 22 питання, які детально опрацьовані на засіданнях постійних комісій. З 19 питань прийняті відповідні рішення.

Зокрема, депутатський корпус одноголосно затвердив районний бюджет на 2018 рік в розмірі 276 мільйонів гривень та шість районних програм різного спрямування.

На реалізацію програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2018-2022 роки в районному бюджеті на 2018 рік передбачено 400 тис. грн., що дасть можливість залучити кошти з обласного бюджету на умовах співфінансування , аби якомога більше дітей Бердичівського та сусідніх районів змогли оздоровитися та відпочити під час літніх канікул.

З метою створення належних умов для забезпечення діяльності органів місцевого самоврядування у Бердичівському районі, депутати районної ради розглянули та затвердили програму розвитку місцевого самоврядування у Бердичівському районі. Даною програмою планується започаткувати проведення конкурсу проектів місцевих ініціатив, спрямованого на підвищення ефективності діяльності органів місцевого самоврядування району. На реалізацію заходів програми районним бюджетом передбачено 100 тис. грн.

На сесії прийнято рішення про організацію харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів на 2018 рік,  згідно якого харчування учнів 1 – 4 класів  буде здійснюватись за рахунок коштів місцевих бюджетів.
Затверджено дві технічні документації по визначенню нормативно грошової оцінки земельних ділянок, які передаються в оренду та прийнято ряд важливих для життєдіяльності району рішень.

Після розгляду усіх питань порядку денного голова районної ради Софія Томашевська подякувала депутатам за плідну та конструктивну роботу і привітала усіх з  новорічними та різдвяними святами.

Ви тут: Головна Відбулося засідання 21 сесії районної ради