Основна подія

Останні новини

Привітання голови районної ради з Новим роком та Різдвом Христовим

Z-novym-rokom1

Шановні жителі Бердичівського району! Дорогі друзі!

Сердечно вітаю Вас із Новим роком та Різдвом Христовим !

Традиційно на порозі нового року ми оглядаємось на пройдений шлях, осягаємо рік прожитий. Він був сповненим різнопланових подій, викликів та випробувань.

Та попри всі труднощі, були у минулому році свої здобутки та свої радощі. Всі ми – кожен з нас – гідно прожили кожну його мить, щодня здобуваючи свої маленькі перемоги: ми працювали та вчилися, кохали, народжували дітей, самі долали негаразди та допомагали іншим.

У 2018 рік ми входимо із новими сподіваннями – на добрі зміни, на краще життя для себе, для своєї родини, для своєї рідної землі. Чи справдяться наші сподівання – залежить, передусім, від кожного з нас – від нашої відповідальності, нашої життєвої позиції, нашого розуму, нашої щоденної кропіткої праці.

Від імені депутатського корпусу районної ради та від себе особисто щиро вітаю Вас та Ваші родини з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим! Хай Син Божий у Новому році щедрою рукою засіває Вас і наш спільний Український дім щастям, здоров’ям та достатком.

Нехай свято Нового року та Різдва Христового принесуть радість і спокій до Вашої оселі, додадуть здоров’я й наснаги, стануть початком нових здобутків і успіхів в ім’я процвітання рідного краю та розвитку нашої Батьківщини – України.

Хай Новий рік стане для Вас і Ваших рідних роком добрих змін, а Різдво Христове наповнить серце духовністю та вірою у здійснення усіх мрій і задумів.

             

З повагою

голова Бердичівської районної ради                                Софія Томашевська

Ви тут: Головна Привітання голови районної ради з Новим роком та Різдвом Христовим