Основна подія

Останні новини

Семінар-навчання з сільськими та селищним головами

IMG 8982
IMG 8987
IMG 8991

4 січня 2018 року голова районної ради Софія Томашевська та перший заступник голови-начальник управління фінансів райдержадміністрації Тетяна Войцахівська провели семінар – навчання з сільськими та селищним головами.

Під час наради Тетяна Войцахівська проінформувала присутніх про виконання районного та місцевих  бюджетів за 2017 рік та про бюджет на 2018 рік.

Крім того розглянуто питання про програму розвитку місцевого самоврядування у Бердичівському районі. Голова районної ради Софія Томашевська  зазначила,  що дана програма  розроблена з метою створення належних умов для забезпечення діяльності органів місцевого самоврядування у Бердичівському районі, підвищення ефективності їхньої роботи. Закликала сільських та селищних голів подавати свої проекти для участі у конкурсі, умови якого будуть розроблені найближчим часом.

Представники Бердичівського управління ГУ ДФС у Житомирській області висвітлили  питання щодо заборгованості по платі за землю громадян району.

Не обійшли осторонь посадовці і питання про добровільне об’єднання територіальних громад. Маємо надію, що в новому році це болюче питання для усіх сільських рад таки зрушить з місця. 

Ви тут: Головна Семінар-навчання з сільськими та селищним головами