Основна подія

Останні новини

На засіданні районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення підвели підсумки роботи за 2017 рік

IMG 9369
IMG 9370
IMG 9371

7 лютого 2018 року відбулось засідання Бердичівської районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення.

Участь у засіданні взяли начальник відділу з питань правового забезпечення діяльності ради, комунальної власності та земельних відносин Сергій Воронович, т.в.о. директора Бердичівського міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Андрій Архіпов, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

В ході проведення засідання було підбито підсумки діяльності МКМР з правової освіти населення у 2017 році. Сергій Воронович зазначив, що на протязі 2017 року в рамках МКМР закладами та установами Бердичівського району проведено ряд заходів щодо забезпечення правової обізнаності та освіти жителів району. Особлива увага приділялася правовій освіті підлітків. Так, спеціалістами районного відділу освіти проведено 26 заходів серед учнів району, основна мета яких полягала у вихованні у дітей правосвідомості та розуміння власних прав, як дитини та громадянина, а також відповідальності за неправомірну реалізацію таких прав. Спеціалістами відділу у справах сім’ї, молоді і спорту здійснювались заходи щодо виховання у підлітків відповідальності за власні вчинки та виховання здорового способу життя.

Про проведену роботу з правової освіти населення Бердичівським центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги прозвітував Андрій Архіпов, який зазначив, що Центр виконує весь спектр функцій по роботі з громадянами від прийому громадянина до призначення адвоката у справі. За період з 1 січня 2017 року по 31 грудня 2017 року до Центру з надання безоплатної правової допомоги звернулося 7273 особи, з яких половина мешканці Бердичівського району.

Також, на засіданні було розглянуто питання про необхідність прийняття Програми надання безоплатної правової допомоги та забезпечення правової освіти населення Бердичівського району на 2018-2019 роки. Програма спрямована на розвиток системи безоплатної правової допомоги. В рамках її реалізації передбачається надання безоплатної правової допомоги жителям Бердичівського району на постійній основі, а також покращення доступу та умов реалізації права на безоплатну правову допомогу суб’єктам відповідного права, визначених законодавством, оскільки рівень доходів таких громадян не дає можливості оплатити послуги адвоката.

Усі присутні під час своїх виступів акцентували увагу на співпраці органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, освітніх закладів, установ, організацій в напрямку правової освіти населення, а також окреслили проблемні питання в роботі.  За результатами засідання прийняті рекомендації, які в подальшому будуть використані в роботі.

Ви тут: Головна На засіданні районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення підвели підсумки роботи за 2017 рік