Основна подія

Останні новини

Про узгодження плану дій по стабілізації екологічної ситуації

IMG 5940.jpg.pagespeed.ce.8551vbc0h9

26 лютого 2018 року на пленарному засіданні чергової сесії Бердичівської міської ради було розглянуто звернення депутатів Бердичівської районної ради до депутатів міської ради щодо порушення екологічного, земельного та водного законодавства суб’єктами господарювання, розташованими у місті Бердичеві, які скидають неочищені стоки у водні об’єкти, що призводить до забруднення земель Скраглівської, Райківської, Швайківської та Слободищенської сільських та Гришковецької селищної рад.

На засіданні сесії були присутні голова районної ради Софія Томашевська, депутати районної ради, сільські голови, громадські активісти, які є членами тимчасової контрольної комісії з питань вивчення забруднення річки Гнилоп’ять, представники ТОВ «КЕС».

В результаті обговорень даної критичної ситуації було вирішено найближчим часом провести переговори за участю представників міської та районної влад, а також власників підприємства ТОВ «КЕС» з метою узгодження плану дій по стабілізації екологічної ситуації. Переговори у такому форматі дадуть змогу розробити детальний план дій для якнайшвидшого розв’язання болючого для мешканців району питання.

Ви тут: Головна Про узгодження плану дій по стабілізації екологічної ситуації