Основна подія

Останні новини

12 квітня 2018 року у великій залі приміщення районної ради відбувся районний етап Всеукраїнського благодійного фестивалю дитячої та юнацької творчості серед дітей – сиріт та дітей з малозабезпечених сімей «Звичайне диво»

IMG-ac76a81fdb4243c2dee0a1cd5fc1719e-V
IMG-9720f2ff1ee314fe0766fd75f8362d3c-V
IMG-b92d12f3710a763826fcc9d3c4897551-V
IMG-ddc691dca37ea35f75ebefcc0263136d-V

Організаторами фестивалю є служба у справах дітей, відділ освіти та відділ культури і туризму райдержадміністрації.

Захід проходив з метою виявлення обдарованих дітей – сиріт та дітей з малозабезпечених сімей, сприяння розвитку та підтримки їх талантів і здібностей, а також відкриття нових можливостей, які в подальшому житті дитини можуть сприяти у вборі професійної освіти.

Гарний настрій і позитивні емоції присутнім дарували вихованці загальноосвітніх шкіл району, Гришковецької гімназії, а також КНЗ «Бердичівської спеціальної загальноосвітньої школи - інтернату.

Вікова категорія учасників від  6 до 17 років, а  номінації  заходу -  вокал, хореографія, розмовний жанр та образотворче мистецтво.

Конкурсантів оцінювало журі, до складу якого увійшли заступник голови райдержадміністрації Людмила Димидюк,  начальник відділу організаційного забезпечення та діяльності ради виконавчого апарату районної ради Лариса Савенко, начальник служби у справах дітей Олександр Хоренко, начальник відділу у справах сім’ї молоді і спорту Галина Галущак, начальник відділу культури і туризму Леонід Кобилінський, директор Центру СССДМ Олена Продеус.

Близько двох годин поспіль у залі лунали дзвінкі дитячі  голоси, запальні танці, очі милували майстерні роботи декоративно – прикладного мистецтва, а національно – патріотичні вірші та поезія Великого Кобзаря не залишала байдужим жодного.

По закінченню виступів для конкурсантів настав хвилюючий момент, і ведуча свята оголосила за рішенням журі переможців, які отримали Грамоти та подарунки. Кожен учасник фестивалю за подарований гарний настрій глядачам отримав заохочуваний подарунок.

По закінченню фестивалю «Звичайне диво» усі учасники зробили спільне фото на добру згадку. 

 

Ви тут: Головна 12 квітня 2018 року у великій залі приміщення районної ради відбувся районний етап Всеукраїнського благодійного фестивалю дитячої та юнацької творчості серед дітей – сиріт та дітей з малозабезпечених сімей «Звичайне диво»