Про зміну графіку роботи Бердичівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України

Шановні мешканці міста Бердичева та Бердичівського району!

Адміністрація Бердичівського об’єднаного управління повідомляє, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2018 року. №628 "Деякі питання функціонування органів Пенсійного фонду України" з 18 червня 2019 року змінено графік роботи:

Детальніше: Про зміну графіку роботи Бердичівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України

Урочистості з нагоди Дня медичного працівника

2525З нагоди Дня медичного працівника 14 червня 2019 року у великій залі районної ради відбулися урочистості з нагоди святкування Дня медичного працівника, який традиційно відзначають у третю неділю червня.

Із вітальними словами до присутніх звернулися народний депутат України Олександр Ревега, голова районної ради Софія Томашевська, голова райдержадміністрації Петро Яригін, депутат Житомирської обласної ради Ігор Романський, голови та заступники голів  об’єднаних територіальних громад району, головний лікар ЦПМСД Наталія Ровкова, головний лікар Бердичівської районної лікарні Андрій Мирончук, які щиро привітали працівників медичної галузі, побажали міцного здоров’я, добробуту, благополуччя і затишку в родинах, професійних успіхів і людської шани. 

Детальніше: Урочистості з нагоди Дня медичного працівника

Випускний бал у ДНЗ «Дошколярик» села Скраглівка

IMG 268231 травня відбулося незабутнє свято – випускний бал у ДНЗ «Дошколярик» села Скраглівка.
Урочиста, яскрава зала, чарівні дівчатка у бальних сукнях, елегантні хлопчики, схвильовані батьки та вихователі. На обличчях дітей - усмішки.
Випускний у дитячому садочку – це своєрідний перший рубіж для дошкільнят та їх батьків, адже попереду – нові горизонти і стільки незвіданого й цікавого!

Детальніше: Випускний бал у ДНЗ «Дошколярик» села Скраглівка

Засідання президії районної ради

IMG 20190531 10125231 травня 2019 року голова районної ради Софія Томашевська провела засідання президії районної ради, на якому розглянули і схвалили порядок денний тридцять першої сесії районної ради, яка відбудеться 04 липня 2019 року.
У засіданні президії взяли участь голова райдержадміністрації Петро Яригін, начальник управління фінансів райдержадміністрації Тетяна Войцахівська, депутати районної ради Максим Самчик та Едуард Томашевський.

Детальніше: Засідання президії районної ради

ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до Порядку утворення спостережної ради закладу охорони здоров'я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017р. № 1077, повідомляємо про намір утворити спостережні ради при Комунальному некомерційному підприємстві «Центральна районна лікарня Бердичівського району» Бердичівської районної ради, при Комунальному некомерційному підприємстві "Бердичівська районна стоматологічна поліклініка" Бердичівської районної ради та при Комунальному некомерційному підприємстві «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Бердичівської районної ради.

ОГОЛОШЕННЯ

ГРАФІК
виїзду лікарів-спеціалістів КНП «ЦРЛ Бердичівського району» Бердичівської районної ради у заклади первинної ланки ( 1 та 2 четвер місяця)

 

1 четвер

2 четвер

Червень

 

Гінеколог

Пульмонолог

06.06.2019 року

АЗПСМ

с.Озадівка

Невропатолог

Фтизіатр

13.06.2019

АЗПСМ

с.Рея

Липень

Уролог

Хірург

04.07.2019

МАЗПСМ смт.Гришківці

Кардіолог

Ортопед

11.07.2019

ФАП

с.Бистрик

Свято останнього дзвоника в Скраглівській загальноосвітній школі

IMG 20190524 09302024 травня 2019 року в навчальних закладах Бердичівського району пролунав останній дзвоник, сповістивши про завершення навчального року і початок довгоочікуваних канікул, а для випускників – старт нового дорослого життя.
Голова районної ради Софія Томашевська взяла участь в святі останнього дзвоника в Скраглівській загальноосвітній школі та з вітальним словом звернулась до вчителів, учнів та випускників школи.

Детальніше: Свято останнього дзвоника в Скраглівській загальноосвітній школі

ОГОЛОШЕННЯ

УВАГА-ОГОЛОШЕННЯБердичівський РЕМ повідомляє, що в зв’язку з активною  грозовою діяльністю на території Бердичівського району, яка супроводжується зливами та поривчастим вітром, при отриманні інформації або виявленні пошкоджень електромереж теміново повідомляти:
- диспетчера Бердичівського РЕМ за номерами телефонів 5-07-74, 2-01-54;
- кол-центр Товариства за номером (0412) 40-21-28;
- ДСНС за номером 101.

Детальніше: ОГОЛОШЕННЯ

Відбулася нарада з керівниками комунальних підприємств та установ Бердичівської районної ради

IMG 20190516 13032816 травня відбулася нарада з керівниками комунальних підприємств та установ Бердичівської районної ради.
З інформацією до керівників звернулися голова районної ради Софія Томашевська, заступник голови ради Віталій Вишнівський.

Детальніше: Відбулася нарада з керівниками комунальних підприємств та установ Бердичівської районної ради

Відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності.

IMG 20190502 121008Сьогодні, у малій залі засідань районної ради відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та комунальної власності під головуванням Миколи Каченюка та за участі голови районної ради Софії Томашевської, голови районної державної адміністрації Петра Яригіна, заступника голови районної ради Віталія Вишнівського.
На засіданні депутати розглянули питання щодо надання погодження на прийняття розпорядження голови районної державної адміністрації «Про внесення змін до районного бюджету Бердичівського району на 2019 рік».
Комісія прийняла позитивний висновок та рекомендувала внести дане питання на розгляд та затвердження чергової сесії районної ради.

Ви тут: Головна Новини