ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ СУБ'ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЮТЬ ДІЯЛЬНІСТЬ У СФЕРІ ТРАНСПОРТУ ТА КУР'ЄРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ!

ПФУГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ!

ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ СУБ'ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЮТЬ ДІЯЛЬНІСТЬ У СФЕРІ ТРАНСПОРТУ ТА КУР'ЄРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ!

 Господарська діяльність у сфері транспорту та кур’єрської діяльності належить до однієї з найбільш ризикових сфер діяльності щодо використання неоформленої найманої праці.

Детальніше: ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ СУБ'ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЮТЬ ДІЯЛЬНІСТЬ У СФЕРІ ТРАНСПОРТУ ТА...

Вітання з нагоди Дня працівників сільського господарства

2c5dbd07e01456d70b7685e4fd966ceeШановні працівники сільського господарства!

З почуттям особливої поваги і вдячності сердечно вітаю Вас із професійним святом – Днем працівників сільського господарства.

Це свято справжніх трудівників та дбайливих господарів, які щодня розумом, серцем, невтомними руками, зберігають багато століть нашу благодатну ниву.

Детальніше: Вітання з нагоди Дня працівників сільського господарства

Відзначення 76-ої річниці вигнання нацистів з України та вшанування всіх визволителів

IMG 3353З метою відзначення 76-ої річниці вигнання нацистів з України та вшанування всіх визволителів, які не шкодували свого життя заради миру на рідній землі,28 жовтня голова Бердичівської районної ради Максим Самчик та голова Бердичівської районної державної адміністрації Людмила Димидюк поклали квіти до меморіалу воїнам – визволителям, що знаходиться  у селі Житинці.

Детальніше: Відзначення 76-ої річниці вигнання нацистів з України та вшанування всіх визволителів

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ!ЩЕ РАЗ ПРО «ТІНЬОВУ» ЗАРОБІТНУ ПЛАТУ

ПФУ«Тіньова» зарплата або «зарплата у конвертах» стала однією із найбільших проблем сучасної економіки, у тому числі і ринку праці. За даними експертів, сьогодні в Україні близько 45-50% заробітної плати виплачується «у конвертах». Така ситуація призводить до суттєвих негативних наслідків не тільки для бюджету держави, а й для самих працівників. Адже отримуючи «тіньову» зарплату вони позбавляють себе багатьох соціальних гарантій.

Детальніше: ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ!ЩЕ РАЗ ПРО «ТІНЬОВУ»...

Вітання з нагоди Дня Незалежності України

90-9090Шановні мешканці  Бердичівського району!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди найвеличнішого національного свята – Дня Незалежності України!

Саме цей день започаткував нову епоху в житті нашої країни, законодавчо закріпив вікові прагнення українського народу до національного відродження, духовної свободи та економічного зростання.
Загрози та виклики, які постали перед нашим суспільством, не лише не зламали нас, а ще більше об’єднали духом патріотизму, зміцнили наші прагнення до самостійності та незалежності. І боротьба за цілісність та неподільність України триває й сьогодні. Тому в день величного свята згадаймо та вшануймо подвиги борців за волю України протягом багатьох століть. Схилімо голови перед подвигом сучасних героїв Збройних сил України, Національної гвардії, інших силових структур та добровольчих формувань, котрі на сході нашої країни ціною власного життя платять за право для кожного з нас бути вільним.
Поняття незалежності набуло в останні роки особливого значення. Це ознака власної гідності, джерело сили і потужне прагнення змін.
Не забуваймо, що наша міць в єдності, громадській злагоді, сумлінній праці та високій відповідальності перед прийдешніми поколіннями за день завтрашній. Лише так ми збудуємо сучасну розвинену європейську державу. І лише від кожного з нас залежить те, якою в подальшому буде наша Україна.
То ж нехай щира віра в Україну не залишає ваші серця, любов до рідного краю надихає на великі справи, а наша плідна спільна праця буде надійною запорукою розбудови та уславлення нашого району та всієї країни!

З повагою та найщирішими побажаннями

Голова районної ради       Максим Самчик

 

Напередодні Дня незалежності України вшанували пам’ять загиблих учасників АТО

изображение viber 2020-08-20 17-26-3220 серпня 2020 року, напередодні Дня незалежності України, голова районної ради Максим Самчик разом з депутатами Бердичівської районної ради, Райгородоцької та Бистрицької сільських рад вшанували пам’ять та поклали квіти до підніжжя пам'ятних знаків загиблих учасників Антитерористичної операції Василя Малянівського, Сергія Коренівського, Павла Ящука та Сергія Ковтуна.

Детальніше: Напередодні Дня незалежності України вшанували пам’ять загиблих учасників АТО

Автоматичне призначення пенсії в дії

ПФУПенсійний фонд України з 1 липня впровадив нову сервісну послугу – автоматичне призначення пенсії.
Послуга надається засобами вебпорталу з використанням кваліфікованого електронного підпису (КЕП).
Користувач, який не є пенсіонером та який авторизувався на вебпорталі Фонду за допомогою КЕП:

Детальніше: Автоматичне призначення пенсії в дії

ПРО ДОПЛАТУ ДО МІНІМАЛЬНОГО СТРАХОВОГО ВНЕСКУ

ПФУГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ!

Відповідно до частини 3 статті 24 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” страховий стаж – це період (строк), протягом якого особа підлягає загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок. Страховий стаж обчислюється в місяцях.

Детальніше: ПРО ДОПЛАТУ ДО МІНІМАЛЬНОГО СТРАХОВОГО ВНЕСКУ

Відбулося засідання президії районної ради

117312008 2609213375961075 8718559880669967778 n7 серпня 2020 року голова районної ради Максим Самчик провів засідання президії районної ради, на якому розглянули та схвалили порядок денний сорокової сесії районної ради, яка відбудеться 28 серпня 2020 року.

Членами президії було погоджено також графік засідань постійних комісій районної ради:

Детальніше: Відбулося засідання президії районної ради

Оголошення конкурсу для юних журналістів «Ягоди нашого краю».

80В рамках обласного фестивалю  «Брусвяна-Україна», проведення якого заплановано на 28 серпня, відбудеться конкурс юних журналістів «Ягоди рідного краю».

 Організаторами конкурсу є  Житомирська обласна рада, Брусилівська районна рада та Брусилівська селищна рада.

Детальніше: Оголошення конкурсу для юних журналістів «Ягоди нашого краю».

Ви тут: Головна Новини