14 лютого відбулося пленарне засідання сесії Швайківської сільської ради

14 лютого заступник голови районної ради Софія Томашевська та голова райдержадміністрації Людмила Димидюк взяли участь у пленарному засіданні сесії Швайківської сільської ради. Особливу увагу при розгляді питань порядку денного депутати сільської ради приділили питанню внесення змін до сільського бюджету Швайківської сільської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.

Детальніше: 14 лютого відбулося пленарне засідання сесії Швайківської сільської ради

Нарада з керівниками районних рад щодо впровадження чергового етапу медичної реформи

01 114 лютого голова районної ради Максим Самчик взяв участь у нараді з керівниками районних рад щодо впровадження чергового етапу медичної реформи, яка відбулась в Житомирській обласній раді. Адже створення єдиного госпітального округу в області має передусім гарантувати пацієнтам своєчасний доступ до спеціалізованої медичної допомоги.

Детальніше: Нарада з керівниками районних рад щодо впровадження чергового етапу медичної реформи

Співчуття з приводу смерті Почесного громадянина Бердичівського району Бабійчука В.З.

50b67d81cf31Виконавчий апарат та депутатський корпус Бердичівської районної ради глибоко сумують з приводу смерті колишнього голови виконкому Бердичівської районної ради депутатів трудящих, Почесного громадянина Бердичівського району Бабійчука Василя Захаровича. На 93-му році життя перестало битися серце ветерана, мудрої і досвідченої людини, кваліфікованого фахівця, надійного товариша та доброзичливого колеги. 

Детальніше: Співчуття з приводу смерті Почесного громадянина Бердичівського району Бабійчука В.З.

5 лютого в ході підготовки до 36 сесії районної ради відбулось засідання постійної комісії

5 лютого в ході підготовки до 36 сесії районної ради відбулось засідання постійної комісії районної ради з гуманітарних питань, регламенту, депутатської етики, законності та правопорядку. Під час засідання депутати розглянули 7 питань порядку денного.

Так, було опрацьовано 4 районні Програми:

Детальніше: 5 лютого в ході підготовки до 36 сесії районної ради відбулось засідання постійної комісії

Відбулося пленарне засідання 36 сесіїї районної ради

84548303 463086401264918 8678462114307768320 n7 лютого 2020 року голова районної ради Максим Самчик провів пленарне засідання 36 сесії районної ради. В роботі сесії взяли участь 22 депутати, голова райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські голови.
На розгляд пленарного засідання районної ради було внесено 20 питань.

Детальніше: Відбулося пленарне засідання 36 сесіїї районної ради

30 січня відбулось засідання робочої комісії з питань використання майна

IMG 20200130 10055730 січня відбулось засідання робочої комісії з питань використання майна під головуванням заступника голови районної ради Софії Томашевської. У засіданні взяли участь 6 членів комісії, які розглянули листи директора КНП «Центральна районна лікарня Бердичівського району» Бердичівської районної ради та директора Районного малого комунального ремонтно-експлуатаційного підприємства Бердичівської районної ради.

Детальніше: 30 січня відбулось засідання робочої комісії з питань використання майна

В селі Гардишівка відбувся виїзний прийом громадян

IMG-84f46012d6bf18774f19de3e046ab31f-V28 січня 2020 року голова Бердичівської районної ради Максим Самчик провів виїзний прийом громадян у селі Гардишівка аби на місці ознайомитись з проблемами місцевих жителів та посприяти у їх найшвидшому вирішенні. Прийом громадян проведено за участю депутата районної ради Олександра Римара, підприємця Ігоря Бакановського.

Детальніше: В селі Гардишівка відбувся виїзний прийом громадян

В Міністерстві розвитку громад та територій відбулись додаткові консультації зі створення перспективних планів формування громад

82290926 178051253564997 5472542621555490816 n24 січня 2020 року в Міністерстві розвитку громад та територій відбулись додаткові консультації зі створення перспективних планів формування громад Волинської, Донецької, Житомирської та Чернігівської областей, в яких взяв участь голова районної ради Максим Самчик.
Консультації щодо перспективних планів територій громад відбулись при співголовуванні заступника Міністра розвитку громад та територій В’ячеслава Негоди та голови підкомітету з питань адмінтерустрою Комітету ВРУ з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Віталія Безгіна.

Детальніше: В Міністерстві розвитку громад та територій відбулись додаткові консультації зі створення...

З нагоди відзначення Дня Соборності України та 101 – річниці Акта Злуки в Бердичівському районі відбулися урочистості.

240120День 22 січня увійшов до національного календаря як велике державне свято – День Соборності України. Саме цього дня у 1919 році на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на велелюдному зібранні було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Цей історичний факт показав безсилля будь-яких спроб роз’єднати український народ, протиставити українців один одному.

Детальніше: З нагоди відзначення Дня Соборності України та 101 – річниці Акта Злуки в Бердичівському районі...

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

ПФУДо відома фізичних осіб-підприємців!
Законом України “Про Державний бюджет України на 2020 рік”передбачається збільшення показників мінімальної заробітної плати з 1 січня 2020 року. У свою чергу, це спричиняє зміну мінімальної та максимальної сум єдиного соціального внеску, які необхідно платити фізичним особам-підприємцям “за себе”. Тобто, мінімальна сума ЄСВ, яку підприємці, що перебувають на загальній та спрощеній системі оподаткування, мають сплачувати у розрахунку на місяць з січня 2020 року, становитиме 1039,06 грн. (4723х22%).

Детальніше: ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ ...

Ви тут: Головна Новини