Вітання з нагоди Дня Незалежності України

90-9090Шановні мешканці  Бердичівського району!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди найвеличнішого національного свята – Дня Незалежності України!

Саме цей день започаткував нову епоху в житті нашої країни, законодавчо закріпив вікові прагнення українського народу до національного відродження, духовної свободи та економічного зростання.
Загрози та виклики, які постали перед нашим суспільством, не лише не зламали нас, а ще більше об’єднали духом патріотизму, зміцнили наші прагнення до самостійності та незалежності. І боротьба за цілісність та неподільність України триває й сьогодні. Тому в день величного свята згадаймо та вшануймо подвиги борців за волю України протягом багатьох століть. Схилімо голови перед подвигом сучасних героїв Збройних сил України, Національної гвардії, інших силових структур та добровольчих формувань, котрі на сході нашої країни ціною власного життя платять за право для кожного з нас бути вільним.
Поняття незалежності набуло в останні роки особливого значення. Це ознака власної гідності, джерело сили і потужне прагнення змін.
Не забуваймо, що наша міць в єдності, громадській злагоді, сумлінній праці та високій відповідальності перед прийдешніми поколіннями за день завтрашній. Лише так ми збудуємо сучасну розвинену європейську державу. І лише від кожного з нас залежить те, якою в подальшому буде наша Україна.
То ж нехай щира віра в Україну не залишає ваші серця, любов до рідного краю надихає на великі справи, а наша плідна спільна праця буде надійною запорукою розбудови та уславлення нашого району та всієї країни!

З повагою та найщирішими побажаннями

Голова районної ради       Максим Самчик

 

Напередодні Дня незалежності України вшанували пам’ять загиблих учасників АТО

изображение viber 2020-08-20 17-26-3220 серпня 2020 року, напередодні Дня незалежності України, голова районної ради Максим Самчик разом з депутатами Бердичівської районної ради, Райгородоцької та Бистрицької сільських рад вшанували пам’ять та поклали квіти до підніжжя пам'ятних знаків загиблих учасників Антитерористичної операції Василя Малянівського, Сергія Коренівського, Павла Ящука та Сергія Ковтуна.

Детальніше: Напередодні Дня незалежності України вшанували пам’ять загиблих учасників АТО

Автоматичне призначення пенсії в дії

ПФУПенсійний фонд України з 1 липня впровадив нову сервісну послугу – автоматичне призначення пенсії.
Послуга надається засобами вебпорталу з використанням кваліфікованого електронного підпису (КЕП).
Користувач, який не є пенсіонером та який авторизувався на вебпорталі Фонду за допомогою КЕП:

Детальніше: Автоматичне призначення пенсії в дії

ПРО ДОПЛАТУ ДО МІНІМАЛЬНОГО СТРАХОВОГО ВНЕСКУ

ПФУГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ!

Відповідно до частини 3 статті 24 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” страховий стаж – це період (строк), протягом якого особа підлягає загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок. Страховий стаж обчислюється в місяцях.

Детальніше: ПРО ДОПЛАТУ ДО МІНІМАЛЬНОГО СТРАХОВОГО ВНЕСКУ

Відбулося засідання президії районної ради

117312008 2609213375961075 8718559880669967778 n7 серпня 2020 року голова районної ради Максим Самчик провів засідання президії районної ради, на якому розглянули та схвалили порядок денний сорокової сесії районної ради, яка відбудеться 28 серпня 2020 року.

Членами президії було погоджено також графік засідань постійних комісій районної ради:

Детальніше: Відбулося засідання президії районної ради

Оголошення конкурсу для юних журналістів «Ягоди нашого краю».

80В рамках обласного фестивалю  «Брусвяна-Україна», проведення якого заплановано на 28 серпня, відбудеться конкурс юних журналістів «Ягоди рідного краю».

 Організаторами конкурсу є  Житомирська обласна рада, Брусилівська районна рада та Брусилівська селищна рада.

Детальніше: Оголошення конкурсу для юних журналістів «Ягоди нашого краю».

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ!

ПФУ

ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ ТА ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ!

До найбільш ризикових сфер діяльності щодо використання неоформленої найманої праці належить сфера сільського господарства.
На виконання доручення Прем’єр – міністра України від 22.01.2020 №2313/0/1-20 та від 17.02.2020 №6698/0/1-20 щодо детінізації ринку праці та погашення заборгованості із заробітної плати нагадуємо суб’єктам господарювання у сфері сільського господарства про те, що наймані працівники не можуть бути допущені до роботи без укладання трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу.

Детальніше: ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ!

Інформація щодо умов здобуття освіти європейського рівня в Національній академії статистики, обліку та аудиту

Національна академія статистики, обліку та аудиту – державний вищий навчальний заклад IVрівня акредитації запрошує абітурієнтів на навчання на 2020/21 навчальний рік для здобуття освіти Європейського рівня за наступними спеціальностями:

Детальніше: Інформація щодо умов здобуття освіти європейського рівня в Національній академії статистики,...

Розпочалися ремонтні роботи доріг

107336260 229040224721731 2470216378339681597 nРозпочалися ремонтні роботи доріг включених до першочергового переліку ремонтних робіт в рамках експлуатаційного утримання. Так, 3 липня 2020 року проведено роботи по ямковому ремонту дорожнього покриття дороги Семенівка-Іванківці в напрямку с. Красівка, а сьогодні – у с.Підгороднє.

Детальніше: Розпочалися ремонтні роботи доріг

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

ПФУДо відома випускників навчальних закладів!
Одним з пріоритетів держави в соціальній та економічній політиці є легалізація зайнятості та заробітної плати. На сьоднішній день це серйозне та актуальне питання, оскільки найбільшу нестабільність та невпевненість в майбутньому відчувають саме випускники різних навчальних закладів.

Детальніше: ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

Ви тут: Головна Новини