Сьогодні в Україні День Героїв Небесної Сотні

nebesna-sotnya-691x580чччСьогодні в Україні День Героїв Небесної Сотні.

День відзначається щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».

Детальніше: Сьогодні в Україні День Героїв Небесної Сотні

Легальна зайнятість є гарантом соціальних виплат

PFU-1Легальна зайнятість є гарантом соціальних виплат

Відповідно до ст. 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» право на пенсію за віком мають громадяни, які досягли пенсійного віку та набули необхідний страховий стаж.

Детальніше: Легальна зайнятість є гарантом соціальних виплат

Посадовим особам місцевого самоврядування, депутатам районної ради

unnamedПовідомляємо, що згідно зі статтею 45 Закону України «Про запобігання корупції», особи, зазначені у пункті 1, підпункті «а» пункту 2 частини першої статті 3 цього Закону, зобов’язані до 1 квітня 2021 року подати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2020 рік за формою, що визначається Національним агентством, а саме: депутати місцевих рад, сільські, селищні голови, посадові особи місцевого самоврядування, посадові особи юридичних осіб публічного права.

Детальніше: Посадовим особам місцевого самоврядування, депутатам районної ради

З нагоди Дня Соборності України відбулось покладання квітів до Меморіалу «Слава Героям!».

2e07bec2fd93facb833cfc347024a0a8 122 січня 1919 року Український народ реалізував своє багатовікове прагнення жити у соборній державі, яке втілилося у підписанні Акту Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Ось, уже протягом 102 років, ми, щорічно, відзначаємо цей день, як свято демократичного єднання українців в Українській державі.

Детальніше: З нагоди Дня Соборності України відбулось покладання квітів до Меморіалу «Слава Героям!».

З 1 січня 2021 року підвищилась мінімальна пенсія для непрацюючих громадян


скачанные файлrrrrrыЗ 1 січня 2021 року у зв’язку з підвищенням мінімальної заробітної плати для непрацюючих пенсіонерів мінімальна пенсія за віком підвищилась  до 2400 грн.

Підвищення отримали особи, які досягли віку 65 років та мають страховий стаж: жінки не менше 30 років та чоловіки - 35 років.

Детальніше: З 1 січня 2021 року підвищилась мінімальна пенсія для непрацюючих громадян

Привітання голови районної ради з Новим роком та Різдвом Христовим

maxresdefaudeeeltШановні жителі Бердичівського району!

Вітаю Вас з наступаючим 

Новим 2021 роком та Різдвом Христовим!

Нехай з останніми хвилинами Старого року Вас покинуть турботи та негаразди, а прийдешній рік  увійде у Вашу оселю щедрим і бажаним гостем, примножить здобутки кожної сім’ї, додасть міцного здоров’я та удачі, принесе достаток, довгоочікуваний мир, стабільність, єдність та впевненість у завтрашньому дні.

Детальніше: Привітання голови районної ради з Новим роком та Різдвом Христовим

Пам’ятка застрахованої особи для отримання одноразової виплати

 ПФУПам’ятка застрахованої особи   для отримання одноразової виплати

відповідно до Закону України від 04.12.2020 №1071/ІХ «Про соціальну підтримку застрахованих осіб та суб’єктів господарювання на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом    SARS-CoV-2»

Детальніше: Пам’ятка застрахованої особи для отримання одноразової виплати

Перерахунок пенсій з 1 грудня 2020 року

ПФУЗ 1 грудня 2020 року зросли розміри прожиткового мінімуму для різних груп населення відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік».

Розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, збільшується із 1712,00 до 1769,00 грн. Це стало підставою для перерахунку тих складових пенсійної виплати, розмір яких залежить від прожиткового мінімуму.

Детальніше: Перерахунок пенсій з 1 грудня 2020 року

Привітання з нагоди Дня місцевого самоврядування

сомовряд.2016Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування,  депутати місцевих рад!

   Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!

  Органи місцевого самоврядування – це важливий елемент конституційного устрою демократичних держав.

Саме участь громад у вирішенні управлінських завдань сприяє формуванню громадської свідомості, створює необхідні умови для реалізації справжнього народовладдя.

Майбутнє нашої країни неможливе без розвитку місцевого самоврядування. Особливо сьогодні, коли наша держава проходить нелегкий шлях децентралізації державної влади та реформування місцевого самоврядування.

Перед Вами, шановні представники місцевого самоврядування, стоять великі виклики.  Від вашої активної позиції та професіоналізму залежатиме добробут громадян, їхній розвиток та процвітання.

Тому бажаємо вам плідної роботи, міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя та здійснення всіх ваших життєвих планів і задумів!

 

З повагою голова ради  Олександр Балянов

ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ СУБ'ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЮТЬ ДІЯЛЬНІСТЬ У СФЕРІ ТРАНСПОРТУ ТА КУР'ЄРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ!

ПФУГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ!

ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ СУБ'ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЮТЬ ДІЯЛЬНІСТЬ У СФЕРІ ТРАНСПОРТУ ТА КУР'ЄРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ!

 Господарська діяльність у сфері транспорту та кур’єрської діяльності належить до однієї з найбільш ризикових сфер діяльності щодо використання неоформленої найманої праці.

Детальніше: ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ СУБ'ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЮТЬ ДІЯЛЬНІСТЬ У СФЕРІ ТРАНСПОРТУ ТА...

Ви тут: Головна Новини