Медичні працівники Бердичівського району відзначили своє професійне свято

IMG 6005
IMG 5999
IMG 6002
IMG 6006
IMG 6012
IMG 6021
IMG 6024
IMG 6037
IMG 6053

У третю неділю червня Україна відзначатиме День медичного працівника – професійне свято тих, хто присвятив себе благородній справі – турботі про життя і здоров’я людини. Напередодні свята, 15 червня 2017 року для працівників системи охорони здоров’я Бердичівського району відбувся святковий концерт.

Вітаючи медичних працівників, голова районної ради Максим Самчик – наголосив,  що  не зважаючи на ряд об’єктивних та суб’єктивних причин все ж таки за останні роки значно зміцнилась матеріально-технічна база закладів охорони здоров’я району, постійно підвищується професійний рівень працівників галузі. Побажав усім медикам міцного здоров’я, спокою і достатку, радості в кожній родині, світлої долі та подальших професійних здобутків. З вітальним словом виступила заступник голови райдержадміністрації Людимла Димидюк, яка висловила медичним працівникам теплі слова вдячності за нелегку працю.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, досягнуті успіхи у наданні медичної допомоги та з нагоди професійного свята грамотою районної ради та райдержадміністрації було нагороджено кращих працівників медичної галузі району.

Також медиків привітали помічник-консультант народного депутата Олександра Ревеги Софія Томашевська, Семенівський сільський голова Наталія Семенюк, головний лікар Бердичівської центральної районної лікарні Андрій Миронук, головний лікар Комунальної установи «Центр первинної медико-санітарн6ої допомоги» Наталія Ровкова.

У актовій залі панувала справжня атмосфера свята, свої музичні вітання представникам найгуманнішої професії подарували духовий оркестр 26-ї артелерійської бригади та аматори Бердичівського районного центру культури та дозвілля. 

Ви тут: Головна Новини Медичні працівники Бердичівського району відзначили своє професійне свято