Свій 13-тий день народження відзначила 26-та Бердичівська артилерійська бригада

7da7e58e67e4
79bcdfdfdc8b
2843fee219b0
d43d00028659
d1a0a73058fe
f2b7598f29c0
SL742134
SL742159
SL742139
SL742167

5 липня 2017 року в гарнізонному Будинку офіцерів 26-а  Бердичівська артилерійська бригада відзначила 13-ти річчя від дня заснування.

У червні 2004-го року на підставі директиви міністра оборони частину сформовано на базі 62-ої окремої механізованої бригади, яка була правонаступницею 119-го навчального центру сухопутних військ Збройних сил України.

Привітати  теплими словами та відзначити найкращих військовослужбовців, які віддано і сумлінно продовжують нести службу українському народу, завітали  командувач ракетних військ і артилерії Збройних Сил України генерал-майор В’ячеслав Горбильов, начальник управління експлуатації, ремонту і технічної підготовки озброєння ЗСУ генерал-майор Іван Лісовий, начальник відділу підготовки ракетних військ та артилерії командування Сухопутних військ ЗСУ, перший командир 26-ї артилерійської бригади Анатолій Клочко, начальник управління ракетних військ і артилерії, заступник командувача військ оперативного командування «Північ» полковник Євген Мельник, Народний депутат України Олександр Ревега, міський голова Василь Мазур, голова Бердичівської РДА Едуард Томашевський, голова районної ради Максим Самчик, голова Ружинської РДА Наталія Скавінська та інші.

За високий професіоналізм, зразкову військову службу та з нагоди святкування 13-ї річниці створення військової частини грамотою районної ради та райдержадміністрації було нагороджено старшого солдата Дмитра Черняка, прапорщика Олександра Скірченка, молодшого сержанта Віктора Кольчука, старшого лейтенанта Віталія Христюка, молодшого лейтенанта Валерія Щасливого.

Під час свого виступу голова районної ради Максим Самчик зазначив, що в минулому році депутатами районної ради була прийнята програма підтримки військової частини, район завжди допомагав та буде допомагати військовим, які не зважаючи на усі труднощі з гордістю захищають нашу державу.

За 13 років існування бригада приймала активну участь у різноманітних широкомасштабних військових навчаннях. Бердичівські артилеристи із перших днів проведення антитерористичної операції, сумлінно та вправно боронять Східні рубежі нашої країни. Нажаль не обійшлося і без втрат, 26 мужніх захисників віддали своє життя за незалежність та територіальну цілісність України. Під час урочистого заходу пам’ять полеглих Героїв присутні вшанували хвилиною мовчання і покладанням квітів до пам’ятного знака загиблим у зоні АТО.

Святковим концертом у виконанні творчих колективів з Ружинського району, артистів міського Палацу культури ім. О. Шабельника та духового оркестру 26-ї артилерійської бригади завершилось відзначення Дня частини. На останок командир бригади полковник Андрій Маліновський запевнив, що артилеристи робитимуть усе можливе, аби на українській землі запанував мир!

Ви тут: Головна Новини Свій 13-тий день народження відзначила 26-та Бердичівська артилерійська бригада