Голова районної ради взяла участь у координаційній нараді в м. Овруч

IMG 6598
IMG 6615
IMG 6632
IMG 6644
IMG 6657
IMG 6754

11 жовтня голова районної ради Софія Томашевська відвідала місто Овруч, де разом з головами районних рад Житомирської області взяла участь у виїздному засіданні координаційної ради з питань місцевого самоврядування.

Для голів районних рад та голови Житомирської обласної ради Володимира Ширми, який очолив делегацію, була проведена оглядова екскурсія до Свято-Василівського жіночого монастиря  та Овруцької малої академії народних мистецтв та ремесл.

В рамках наради голови відвідали Елеватор ТОВ «Порттрансбуд», який знаходиться на землях Гладковицької сільської ради та мали змогу ознайомитись з роботою ПАТ «Товкачівський гірничо-збагачувальний комбінат», який є основним постачальником сировини для виробництва феросплавів, вогнетривів та динасів в Україні.

Під час наради було обговорено питання щодо процесу удосконалення територіальної організації влади на період до 2021 року; план заходів щодо активізації реформування місцевого самоврядування та державної підтримки процесу об'єднання територіальних громад; про практику щодо укладання соціальних угод у територіальних громадах та інші.

Ви тут: Головна Новини Голова районної ради взяла участь у координаційній нараді в м. Овруч