Рятівників Бердичівщини привітали з професійним святом

SL746569
SL746581
SL746566
SL746547
IMG 1488

17 вересня 2018 року в актовій залі Бердичівського міськрайонного відділу УДСНС вітання з професійним святом звучали на адресу працівників 9-ї Бердичівської державної пожежно-рятувальної частини.

Рятівників, що зібралися на урочистості з цієї нагоди, тепло привітали та відзначили грамотами і подарунками народний депутат України Олександр Ревега, міський голова Василь Мазур, голова Бердичівської районної ради Софія Томашевська, керівник апарату райдержадміністрації Лариси Котнюк, директор ПАТ «Бердичівський машинобудівний завод «Прогрес» Ігор Щесняк.

Під час свого виступу голова районної ради наголосила на тому, що професія рятівника  важлива, відповідальна і ризикована, адже  кожен день  доводиться  приходити  на допомогу, ризикувати здоров’ям, а інколи і життям,  ліквідовуючи  наслідки надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру. За високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у справу цивільного захисту населення, мужні і рішучі дії, виявлені під час виконання поставлених завдань, та з нагоди свята кращим працівникам вручено грамоти районної ради та грошові винагороди.

Начальник Бердичівського міськрайонного відділу УДСНС , полковник служби цивільного захисту Ігор Шевчук під час святкового заходу здійснив почесну місію - зарахування в кадри ДСНС України та присвоєння спеціальних звань.
З нагоди Дня рятівника було зачитано наказ про заохочення працівників та нагороджено їх грошовою премією. Також на заслужений відпочинок провели двох ветеранів, які присвятили цій нелегкій професії половину свого життя.

Гарного настрою всім присутнім додав пісенний дарунок, який презентували виконавці міського Палацу культури ім. О. Шабельника.

 

Ви тут: Головна Новини Рятівників Бердичівщини привітали з професійним святом