Відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності

IMG 1543
IMG 1545
IMG 1550
IMG 1548

18 вересня 2018 року в малій залі Бердичівської районної ради відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності. На якому розглянуто 11 питань.

Одне із основних питань порядку денного внесення змін до районного бюджету на 2018 рік. Начальник управління фінансів райдержадміністрації Тетяна Войцахівська проінформувала, що враховано перерозподіл видатків відповідно до листів головних розпорядників коштів. За результатами 9 місяців загальна незабезпеченість по заробітній платі бюджетних установ становить 7 млн. 300 грн, а саме: установ освіти 5 млн. 200 грн, установ охорони здоров’я (ЦРЛ і Центр «ПМСД») 2 млн. 100 грн.

Зокрема, проектом рішення передбачено кошти на виплату заробітної плати даним бюджетним установам, місцевій пожежній охороні села Слободище і РМ КРЕП.

Під час розгляду питання про затвердження Порядку призначення керівника та педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Бердичівської районної ради Житомирської області членами постійної комісії внесено ряд правок та доповнень.

Розглянуто питання про внесення змін до районної програми забезпечення пільгами окремих категорій громадян на 2018 рік та питання про затвердження призначення керівника Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Бердичівської районної ради.

Заслухано звіт директора КП ОДЮЗ «Березовий Гай» про виконання функціональних обов’язків, фінансово-господарську діяльність, збереження та ефективність використання майна за оздоровчий період 2018 року та зосереджено увагу керівника підприємства на більш детальній звітності під час сесії районної ради.

 

Ви тут: Головна Новини Відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності