Відбулося засідання сесії районної ради

IMG 1577
IMG 1573
IMG 1581

28 вересня 2018 року відбулося засідання позачергової сесії районної ради. Із 34 депутатів в роботі засідання взяли участь 26. На сесії депутати  розглянули  16 питань порядку денного з 15 – прийняли відповідні рішення.

У роботі сесії взяли участь керівники районних служб, структурних підрозділів районної державної адміністрації, комунальних установ, селищний та сільські голови, представники громадськості та засобів масової інформації.

Рішенням сесії депутати внесли зміни до районної Програми забезпечення пільгами окремих категорій громадян   на 2018 рік, затвердили порядок призначення керівника та педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Бердичівської районної ради.

Прийняли рішення про Програму   підтримки та розвитку первинної медико-санітарної допомоги Бердичівського району на 2018 – 2019 роки, що дасть змогу проведення фінансування КНП ЦПМСД з державного та місцевого бюджетів.

Для розв’язання найважливіших проблемних питань району та окремих галузей економіки, забезпечення ефективного використання фінансових, матеріально-технічних та інших ресурсів, районні обранці затвердили зміни до районного бюджету на 2018 рік. Рішенням передбачено зміни до загального та спеціального фонду районного бюджету на загальну суму 2 млн. 289 тис 736 грн., з яких по загальному фонду 1 млн. 910 тис. 732 грн. За рахунок цих коштів будуть проведені видатки з державного та обласного бюджетів на потреби району. За рахунок сільських бюджетів передбачено кошти в сумі 130 тис. 900 грн., з яких 113 тис. 400 грн. спрямовано на компенсаційні виплати перевезення автомобільним транспортом окремих категорій громадян. Під час розгляду питання про внесення змін до районного бюджету перерозподілено кошти та спрямовано їх на потреби району.

На сесії заслухано звіт директора КП ОДЮЗ «Березовий гай» Валентини Шевчук про виконання функціональних обов’язків, фінансово-господарську діяльність, збереження та ефективність використання майна за оздоровчий період 2018 року. Керівник закладу повідомила, що за оздоровчий період в дитячому таборі оздоровилось та відпочило 221 дитина з різних районів Житомирської області. Зароблені кошти, а це 1 млн. 12 тис. грн. були спрямовані на поточні потреби дитячого табору(придбання продуктів харчування, заробітну плату, оплату послуг тощо).

Розглядаючи питання Про призначення керівника Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Бердичівської районної ради депутати не підтримали кандидатуру Наталії Ровкової, хоча вона пройшла конкурсний відбір на зазначену посаду. Наталія Ровкова буде виконувати обов’язки керівника КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Бердичівської районної ради до оголошення та проведення наступного конкурсу.    

Депутати прийняли два рішення про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

Розглянуто відповіді на звернення депутатів щодо відшкодування витрат за пільговий проїзд окремих категорій громадян у громадському транспорті та звернення щодо розбійного нападу на родину депутата районної ради Максима Самчика, які були направлені до відповідних органів на минулих сесіях районної ради

 

 

Ви тут: Головна Новини Відбулося засідання сесії районної ради