Вшанування пам'яті загиблого Героя

IMG 1704
IMG 1712
IMG 1711
IMG 1715
IMG 1710

5 жовтня 2018 року на кладовищі села Дмитрівка відбувся мітинг-реквієм за загиблим у зоні проведення антитерористичної операції бійцем Сергієм Сідлецьким.

Сергій Сідлецький – командир аеромобільно-десантного відділення 4-ї аеромобільно-десантної роти 2-го аеромобільно-десантного батальйону 95-ї окремої аеромобільної бригади Високомобільних десантних військ Збройних Сил України, молодший сержант. 20 березня 2014 року був мобілізований до лав Збройних Сил України на захист Східних кордонів країни. 5 жовтня 2014 року під час виконання бойового завдання колона підрозділів Збройних Сил України потрапила під обстріл, у результаті чого Сергій отримав смертельні поранення.

У скорботі схилили голови, вшанували світлу пам’ять Сергія представники міської, районної та селищної ради, бойові побратими, рідні, батьки, учні Гришковецької гімназії та Дмитрівської школи.

Слова вдячності і підтримки лунали батькам загиблого військовослужбовця від представників влади і громадськості міста та району.

Від Бердичівської районної ради та райдержадміністрації зі словами про вшанування пам’яті Героя та підтримки рідним та близьким виступила начальник відділу організаційного забезпечення та діяльності ради Лариса Савенко.

Учасники мітингу-реквієму вшанували пам’ять загиблого хвилиною мовчання та поклали квіти до могили Героя.

 

Ви тут: Головна Новини Вшанування пам'яті загиблого Героя