Привітання голови районної ради з Днем захисника України

screenshot 296.jpg resized-e1476108517278

Шановні жителі району !

Від імені депутатського корпусу та виконавчого апарату Бердичівської районної ради прийміть щирі вітання зі святом, що втілює доблесть і героїзм нашого народу - Днем захисника України.

14 жовтня, Покрова Пресвятої Богородиці, ще з козацьких часів є святом воїнів-захисників української землі, і сьогодні ми відзначаємо також День Українського козацтва.

В цей урочистий день ми вшановуємо всіх, хто причетний до цього високого звання захисника України – всіх, хто піднявся на захист незалежності і територіальної цілісності нашої держави, ставши до лав добровольців, військових підрозділів та волонтерських організацій.

Ми єдині у прагненні миру і волі, в любові до рідної землі. Тож нехай ці світлі почуття ніколи не покидають нас, а служіння державі, її розбудова та захист, залишається справою честі та життя.

Тож у цей величний день бажаю усім мирного неба, міцного здоров’я, незгасимої енергії, завзяття та сили. Нехай Пресвята Богородиця захистить Україну та українців і подарує мир та спокій нашій землі!

З повагою

Голова районної ради                                                Софія Томашевська

 

 

Ви тут: Головна Новини Привітання голови районної ради з Днем захисника України