Відбулися заходи з нагоди 30-річчя виведення військ з Афганістану

IMG 0129
IMG 0146
IMG 0108

15 лютого 2019 року у Швайківській загальноосвітній школі відбулися заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан.

Учасники бойових дій схилили голови перед світлою пам’яттю полеглих бойових побратимів біля пам’ятного знаку воїнам – інтернаціоналістам та поклали квіти. 

З вітальним словом до присутніх в залі звернулися голова райдержадміністрації Петро Яригін, голова районної ради Софія Томашевська та голова Швайківської ОТГ Тарас Яригін.

Пам’ять воїнів-афганців та тих, хто не повернувся з війни і віддав життя за українське сьогодення, присутні вшанували хвилиною мовчання.

За активну громадську діяльність, особистий внесок у розв’язання проблем ветеранів війни та з нагоди 30 – ї річниці виведення військ з Афганістану, подяками та грошовими нагородами голова райдержадміністрації та голова районної ради відзначили членів спілки. Відзнаку Житомирської обласної ради Софія Томашевська передала для директора Швайківської ЗОШ Ірини Білан. Також голова районної ради вручила членам спілки Подяку від народного депутата України Олександра Ревеги.

Зі сцени ветеранів Афганської війни щирими словами вдячності та художніми номерами вітали вихованці дошкільного навчального закладу і учні школи. Вони підготували для гостей вишукані хореографічні та вокальні номери, подарували віршовані рядки і хвилини хвилюючої радості.

 

 

Ви тут: Головна Новини Відбулися заходи з нагоди 30-річчя виведення військ з Афганістану