У Житомирській обласній раді відбулась фахова майстерня з бізнес-планування діяльності закладів охорони здоров’я

1
2

В обласній раді 12 березня  відбулась одноденна фахова майстерня на тему «Бізнес-планування діяльності публічних закладів охорони здоров’я, що знаходяться  у власності органів місцевого самоврядування».
Від Бердичівської районної ради участь у навчанні взяв головний спеціаліст виконавчого апарату  районної ради Володимир Поліщук.


Фахова майстерня проводилась в інтерактивній формі, де учасники після презентованої теми мали змогу поставити запитання модератору, подискутувати одне з одним, обмінятися думками та враженнями.
У ході навчання учасники обговорили законодавче врегулювання діяльності комунального некомерційного підприємства у сфері охорони здоров’я та як зробити правильні кроки в бізнес-плануванні для підприємства з некомерційним характером діяльності.
Захід був організований в рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад.

Ви тут: Головна Новини У Житомирській обласній раді відбулась фахова майстерня з бізнес-планування діяльності закладів охорони здоров’я