15 березня 2019 року за участі сільських голів, представників об'єднаних територіальних громад району, депутатів районної ради та під керівництвом голови районної ради Софії Томашевської відбулась нарада

Березовий гай


15 березня 2019 року за участі сільських голів, представників об'єднаних територіальних громад району, депутатів районної ради та  під керівництвом голови районної ради Софії Томашевської відбулась нарада,  на якій обговорили питання подальшого функціонування Бердичівської  Центральної районної лікарні та Комунального підприємства ОДЮЗ "Березовий гай".

На початку наради Софія Броніславівна  запросила всіх присутніх до конструктивного діалогу, зазначивши, що лише спільними зусиллями можна забезпечити подальшу роботу лікарні та Оздоровчого дитячо-юнацького закладу на належному рівні.

Головний лікар ЦРЛ Андрій Мирончук зауважив, що нині склалася досить складна ситуація із фінансуванням лікарні. Медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, яку перерахували ОТГ до  районного бюджету, не вистачає для утримання лікарні в належному стані та надання якісних послуг.  Проінформував, що згідно державної програми для інсулінозалежних жителів району у 2019 році при потребі 1328, 00 тис.грн., виділено - 598,8 тис.грн., тобто дефіцит до кінця року складає 413,00 тис.грн. Саме тому Центральною районною лікарнею в січні було підготовлено та направлено листи головам об’єднаних територіальних громад  району з проханням виділити додаткове фінансування пропорційно кількості інсулінозалежних пацієнтів.   

 Сільські голови та представники об'єднаних територіальних громад району погодились, що для того, щоб  жителі Бердичівщини й надалі мали змогу отримувати кваліфіковану медичну допомогу в стінах рідної лікарні, необхідно на найближчих сесіях об'єднаних територіальних громад  розглянути дане питання.

 Директор Комунального підприємства ОДЮЗ "Березовий гай" Валентина Шевчук проінформувала, що для підготовки закладу до роботи в оздоровчому сезоні 2019 року необхідно провести найближчим часом ряд заходів, щоб встигнути взяти участь у тендері по закупівлі путівок на оздоровлення дітей. Зокрема, необхідно провести поточні ремонти в житлових будиночках та службових приміщеннях, придбати господарські товари, паливно-мастильні товари, тюлі, штори, покривала, товари для культмасової роботи, медичні препарати, провести заміну металевих труб в артезіанській свердловині, відновити огорожу, тощо. На проведення даних заходів необхідно близько 350 тис.грн. 

 В ході жвавого обговорення сільські голови, представники ОТГ вирішили до кінця наступного тижня повідомити приблизну кількістю дітей, які бажають оздоровитись  в таборі,  для подальшого визначення плану дій щодо функціонування даного комунального підприємства.

Ви тут: Головна Новини 15 березня 2019 року за участі сільських голів, представників об'єднаних територіальних громад району, депутатів районної ради та під керівництвом голови районної ради Софії Томашевської відбулась нарада