29 серпня 2019 року відбулась 32 сесія районної ради

samchik6
samchik9
samchik4

29 серпня 2019 року відбулась 32 сесія районної ради.

В роботі пленарного засідання взяли участь  29 депутатів районної ради.

На початку сесії депутати затвердили порядок денний, у який внесли 9  основних питань (відповідно до розпорядження голови районної ради «Про скликання 32 сесії районної ради») та 6 додаткових питань, внесених за пропозицією депутатів районної ради.
Питання про дострокове припинення повноважень та звільнення заступника голови Бердичівської районної ради було внесено на розгляд ради відповідно до частини 3 статті 56 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» на вимогу не менше як третини депутатів від загального складу ради.  Відповідне рішення було прийнято шляхом таємного голосування.
Після цього голова районної ради Софія Томашевська склала повноважень голови Бердичівської районної ради та продовжувала вести пленарне засідання як головуючий  сесії
Далі відповідно ст.55 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” шляхом таємного голосування головою Бердичівської районної ради депутати обрали Самчика Максима Юрійовича, а заступником голови районної ради Томашевську Софію Броніславівну.
Згідно до чинного законодавства усі результати поіменного голосування депутатів розміщені на офіційному веб-сайті районної ради.

 

Ви тут: Головна Новини 29 серпня 2019 року відбулась 32 сесія районної ради