Відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти

SL740240
20191002 122758
20191002 132433


Щорічно в першу неділю жовтня всі освітяни відзначають своє професійне свято – День працівників освіти. Напередодні в кожному куточку країни проходять урочисті святкування з цієї нагоди. Не став винятком й Бердичівський район. У середу, 2 жовтня, в актовій залі районної ради вітали всіх, для кого відлік часу ведеться дзвінками та уроками, для кого головне в житті – дитяча посмішка та дитяча довіра, всіх, для кого виховання – це поклик, а навчання - життя.

Напевно, у тому, що це свято відзначаємо восени, є своя закономірність. Осінь – пора збору врожаю, пора, коли  природа щедро віддячує людям, які своїми руками вирощували й плекали урожай. А вчитель – це той же сівач, садівник на ниві суспільного буття, котрий вирощує зерна мудрості, справедливості, добра, людяності.

Привітати освітян з їхнім професійним святом завітали голова районної ради Максим Самчик, заступник голови райдержадміністрації Сергій Адам'як, начальник відділу освіти райдержадміністрації Оксана Деліу, представники об’єднаних територіальних громад району, які подякували працівникам галузі за самовіддану працю, мудрість і терпіння, побажали міцного здоров’я, миру і добра, успіхів у формуванні найкращих якостей підростаючого покоління. 

У рамках святкування з нагоди професійного свята кращих педагогів району було нагороджено грамотами за багаторічну педагогічну працю, вагомі успіхи у справі навчання й виховання дітей. 

Урочистості супроводжувались  святковим концертом.

 

Ви тут: Головна Новини Відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти