В районі відзначили День захисника України

c6f0833f2690
1af8541fff60 1
4cfb4b2cd47b
b72fc397c953

11 жовтня 2019 року в актовій залі районної ради відбувся урочистий захід  з нагоди Дня захисника України, Дня Українського козацтва та свята Покрови Пресвятої Богородиці.

З вітальними словами до жителів району звернулись голова Бердичівської районної ради Максим Самчик та заступник голови Бердичівської РДА Сергій Адам’як.

Під час заходу присутні переглянули  документальний фільм “Шлях Чорних запорожців” – волонтерський проект, який розповідає про героїчну боротьбу 72 окремої механізованої  бригади, яка з перших днів АТО брала участь у бойових діях та знаходилася в епіцентрі запеклих боїв.

У заході взяли  участь  режисер фільму Олексій Гончарук, військовослужбовці 72 бригади, лікар-доброволець з Івано-Франківщини Євдокія Попович-Веприк (легендарна “мама Пісків”), яка зізналася, що не часто відвідує подібні заходи, адже кожен з них - це гіркі сторінки в пам’яті про смерть когось з бійців.

Також своє музичне вітання подарувала відомий український бард та волонтер Юлія Майборода, яка виконала ряд авторських пісень.

Свято пройшло у дусі патріотизму, любові до України та віри у мир на нашій землі.

 

Ви тут: Головна Новини В районі відзначили День захисника України