Відбулась 34 сесія районної ради

111911
11119
11191

01 листопада під головуванням голови районної ради Максима Самчика відбулася тридцять четверта сесія районної ради сьомого скликання.

В роботі пленарного засідання окрім 23 депутатів районної ради взяли участь депутат Житомирської обласної ради Віталій Вітусевич, заступник голови райдержадміністрації Сергій Адам'як, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, сільські та селищний голови, представники ЗМІ.

На розгляд пленарного засідання районної ради вносилися 16 питань  зокрема:

1.Про внесення змін до районного бюджету Бердичівського району на 2019 рік.

2.Про внесення змін до рішення районної ради від 10.12.2015 № 10 «Про утворення президії районної ради»

3.Про внесення змін до складу постійних комісій районної ради.

4.Про Програму поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища в Бердичівському районі на 2019-2023 роки.

5.Про Програму підтримки та збереження об'єктів і майна спільної власності територіальних громад сіл, селища району на 2020-2021 роки.

6.Про переукладання контракту.

7.Про внесення змін до статуту Комунальногонекомерційного підприємства «Бердичівська районна стоматологічна поліклініка» Бердичівської районної ради.

8.Про переукладання контракту.

9.Про внесення змін до статуту Комунальногонекомерційного підприємства «Центральна районна лікарня Бердичівського району» Бердичівської районної ради

10.Про надання погодження Товариству з обмеженою відповідальністю «Бердичів-Пісок» щодо отримання спеціального дозволу на користування надрами.

11.Про внесення змін до Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Бердичівської районної ради.

12. Про затвердження форми контракту з керівником комунального закладу загальної середньої освіти Бердичівської районної ради.

13. Про затвердження складу конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального закладу Озадівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Бердичівської районної ради Житомирської області.

14. Про приватизацію нежилих приміщень(гаражів) та земельної ділянки, що знаходяться за адресою:м.Бердичів, вул.Шевченка,9.

15.Про затвердження Положення про діяльність аукціонної комісії
для продажу об’єктів малої приватизації спільної власності територіальних громад сіл, селища району .

16. Про звернення депутатів Бердичівської районної ради Житомирської області до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо продовження до 2025 року мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення  

За результатами роботи сесії було прийнято 14 рішень районної ради,  2 проекти рішення не набрали необхідної кількості голосів.     

Згідно до чинного законодавства усі результати поіменного голосування депутатів розміщені на офіційному веб-сайті районної ради.

Ви тут: Головна Новини Відбулась 34 сесія районної ради