Співчуття з приводу смерті Почесного громадянина Бердичівського району Бабійчука В.З.

50b67d81cf31

Виконавчий апарат та депутатський корпус Бердичівської районної ради глибоко сумують з приводу смерті колишнього голови виконкому Бердичівської районної ради депутатів трудящих, Почесного громадянина Бердичівського району Бабійчука Василя Захаровича. На 93-му році життя перестало битися серце ветерана, мудрої і досвідченої людини, кваліфікованого фахівця, надійного товариша та доброзичливого колеги. 

Бабійчук Василь Захарович народився 25 вересня 1927 року в селі Млинище (Іванківський р-н, Житомирського округу, УСРР). До Бедичівського району переїхав у 1958 році, і на все життя залишився жити тут. Пройшов довгий життєвий шлях, працював головним агрономом, а потім головою колгоспу  “Новий шлях”. З 1968 по 1974 рр. Василя Захаровича призначено на посаду начальника управління сільського господарства райвиконкому. А з 1974 по 1987 рік він очолює виконком Бердичівської районної ради депутатів трудящих.

Нагороджений орденами “Знак пошани” медалями “Ветеран праці” та Комітету ВДНГ, має Почесні грамоти Житомирського ОК КПУ. Користувався повагою у людей та підлеглих, саме тому за час своєї діяльноті п’ять разів обирався депутатом Житомирської обласної ради, неодноразово був депутатом Бердичівської районної ради. На заслуженому відпочинку – з 1988 року.

Рішенням Бердичівської районної ради від 23.06.2009 року №191 Василю Захаровичу Бабійчуку одному з перших у районі присвоєно звання “Почесний громадянин Бердичівського району”.

Світлий, добрий спомин про Василя Захаровича назавжди залишиться в серцях тих, хто його знав, любив та поважав, хто мав честь жити та працювати поруч.

Глибоко сумуємо з приводу непоправної втрати. Просимо рідних прийняти слова найщирішого співчуття у цей нелегкий час.

Вічна пам’ять!

Ви тут: Головна Новини Співчуття з приводу смерті Почесного громадянина Бердичівського району Бабійчука В.З.