Житомирський окружний адміністративний суд ухвалив залишити без розгляду адміністративний позов депутата районної ради Тетяни Складанчук та відмовити у задоволенні позовних вимог депутату районної ради Віктору Лащуку

Цей судовий процес розпочався у вересні 2017 року. Так, рішенням ХІІ-го з’їзду Аграрної партії України, який відбувся 22 вересня 2017 року, Віктор Лащук, Євген Рильський та Тетяна Складанчук були відкликані з депутатів Бердичівської районної ради за народною ініціативою. Цьому рішенню передували збори громадян району, на яких люди одноголосно підтримали висловлення недовіри даним депутатам та створили ініціативну групу по збору підписів для їх відкликання. До речі, ініціативна група зібрала близько 800 підписів за відставку депутатів замість передбачених законодавством 350.

Потім було проведено кілька засідань районної виборчої комісії та подано рішення комісії до керівного апарату Аграрної партії України. Після цього вищезазначені депутати звернулись до Бердичівського міськрайонного суду із позовами до Бердичівської районної виборчої комісії про визнання протиправними та скасування її рішень від 11 вересня 2017 року про звернення до вищого керівного органу Аграрної партії України щодо відкликання депутатів Бердичівської районної ради та від 6 жовтня 2017 року про визнання обраним депутатом Бердичівської районної ради наступного за черговістю кандидатів у депутати від Аграрної партії України. Так розпочався судовий процес, який тривав більше двох років. І ось нещодавно Житомирський окружний адміністративний суд ухвалами від 22 січня 2020 року та від 19 лютого 2020 року залишив без розгляду адміністративні позови депутатів районної ради.

Тому  безпрецедентним є той факт, що суб’єкт висування може відкликати своїх депутатів у законний спосіб.

Одночасно  зазначаємо, що Євген Рильський став депутатом Райгородоцької об’єднаної територіальної громади.

На черговій сесії районної ради буде озвучено рішення районної виборчої комісії щодо наступного за черговістю кандидата у депутати від Аграрної партії України.

Ви тут: Головна Новини Житомирський окружний адміністративний суд ухвалив залишити без розгляду адміністративний позов депутата районної ради Тетяни Складанчук та відмовити у задоволенні позовних вимог депутату районної ради Віктору Лащуку