Вітання з нагоди Дня Незалежності України

90-9090

Шановні мешканці  Бердичівського району!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди найвеличнішого національного свята – Дня Незалежності України!

Саме цей день започаткував нову епоху в житті нашої країни, законодавчо закріпив вікові прагнення українського народу до національного відродження, духовної свободи та економічного зростання.
Загрози та виклики, які постали перед нашим суспільством, не лише не зламали нас, а ще більше об’єднали духом патріотизму, зміцнили наші прагнення до самостійності та незалежності. І боротьба за цілісність та неподільність України триває й сьогодні. Тому в день величного свята згадаймо та вшануймо подвиги борців за волю України протягом багатьох століть. Схилімо голови перед подвигом сучасних героїв Збройних сил України, Національної гвардії, інших силових структур та добровольчих формувань, котрі на сході нашої країни ціною власного життя платять за право для кожного з нас бути вільним.
Поняття незалежності набуло в останні роки особливого значення. Це ознака власної гідності, джерело сили і потужне прагнення змін.
Не забуваймо, що наша міць в єдності, громадській злагоді, сумлінній праці та високій відповідальності перед прийдешніми поколіннями за день завтрашній. Лише так ми збудуємо сучасну розвинену європейську державу. І лише від кожного з нас залежить те, якою в подальшому буде наша Україна.
То ж нехай щира віра в Україну не залишає ваші серця, любов до рідного краю надихає на великі справи, а наша плідна спільна праця буде надійною запорукою розбудови та уславлення нашого району та всієї країни!

З повагою та найщирішими побажаннями

Голова районної ради       Максим Самчик

 

Ви тут: Головна Новини Вітання з нагоди Дня Незалежності України