Вітання голови Бердичівської районної ради з Днем рятівника

АА11

Шановні рятівники, працівники пожежної охорони Бердичівщини! Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята - Дня рятівника.

Це свято об'єднує представників мужніх професій – пожежників, працівників аварійно-рятувальних формувань і служб - людей сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист життя людей від вогню та стихії. Цілодобово підтримують постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і завжди готові якнайшвидше допомогти в біді.

З дня в день на сторожі безпеки мешканців району стоять працівники Бердичівського міськрайонного відділу управління ДСНС України в області, які неодноразово демонстрували професійність та сміливість при виконанні обов'язку, а, окрім того, цілеспрямовано і безперервно працюють з населенням з метою профілактики надзвичайних ситуацій.

Ви – справжні герої. Спасибі за вірність обов'язку та здатність до самопожертви. Переконані, що ви й надалі збагачуватимете кращі традиції своєї професії, віддано і сумлінно служитимете обраній справі. Зичимо вам щастя, здоров'я, добра і якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у ваших родинах!

 

Ви тут: Головна Новини Вітання голови Бердичівської районної ради з Днем рятівника