День Села Бистрик

IMG 845613 жовтня 2013 року напередодні свята Покрови громада села Бистрика відзначила 420-ту річницю із дня заснування .

На запрошення сільського голови та виконавчого комітету Бистрицької сільської ради сюди завітали односельчани, уродженці цього мальовничого краю та численні гості. Військовий оркестр біля будинку культури закликав відвідувачів та учасників свята.

 

Силами учасників місцевої художньої самодіяльності загальноосвітньої школи та дитячого садочка проведено святковий концерт. В приміщенні будинку культури організовано виставку народних талантів, а перед приміщенням закладу культури організовано веселі народні гуляння.
  Зі сцени кілька годин лунали вірші і пісні, урочисті привітання та щирі усмішки, розігрувались смішні сценки і роздавались грамоти. В одній замітці неможливо передати те розмаїття добрих побажань жителям села, його беззмінному сільському голові Світлані Барановській, всім тим, хто хоча й покинув Бистрицьку землю, але полишив в ній своє серце назавжди. Від керівників району та священників, від кандидатів і депутатів, від журналістів і педагогів, словом від всіх, хто прийшов цього дня розділити радість жителів такого близького до міста села.
Для наймолодших жителів територіальної громади організовано атракціони, які і в Бердичеві не кожного дня побачиш. З високої надувної гірки весело спускались дітлахи.

У Бистрику незмінним атрибутом майже кожного свята є смачна рибна юшка, скуштувати яку у свято могли всі охочі.
Довго цього дня не роз’їжджалися з Бистрика гості, лунала запальна музика та святкові пісні. Бистрик відзначав День Села.IMG 8476

Ви тут: Головна Новини День Села Бистрик