Основна подія

Останні новини

Відбулось засідання двадцять другої сесії районної ради

IMG 955720 березня 2018 року відбулося засідання чергової двадцять другої сесії районної ради. Із 34 депутатів на сесії були присутні 25. У роботі сесії брав участь депутат обласної ради Ігор Романський.

Розглянуто 27 питань порядку денного з яких прийнято відповідні рішення.

Прийнято рішення про звіт про виконання Програми економічного і соціального розвитку Бердичівського району за 2017 рік та делегованих повноважень, а також затверджено Програму економічного і соціального розвитку Бердичівського району на 2018 рік. Затверджено звітпро виконання районного бюджету за 2017 рік та внесено зміни до районного бюджету на 2018 рік.

Детальніше...

Відбулось засідання постійної комісії районної ради

IMG 953915 березня 2018 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

Члени комісії опрацювала 18 питань порядку денного, які пропонується розглянути на черговій сесії районної ради 20 березня.

Детальніше...

Відбулось спільне засідання постійних комісій

IMG 952320 питань порядку денного опрацювали депутати 13 березня під час спільного засідання постійних комісій районної ради з гуманітарних питань, регламенту, депутатської етики, законності та правопорядку та з питань соціально – економічного розвитку, підприємництва, земельних відносин та екології.

Детальніше...

Ви тут: Головна