Про реалізацію в Бердичівському районі ІІІ фази Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду»

26323.full.image

В рамках Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду» 2 та 3 червня в населених пунктах району відбулися збори новоутворених громадських організацій сіл Рея, Хажин, Скаківка, Никонівка.

На зборах голови громадських організацій прозвітували про реєстрацію громадських організацій та реалізацію витрачених коштів. Крім того призначено відповідальних осіб за

фінансову діяльність організацій.

Активісти громадських організацій проінформували присутніх на зборах про результати проведеного опитування по визначенню пріоритетних проблем розвитку сіл. Для контролю за виконанням робіт по реалізації мікропроектів створено функціональні групи у складі дев’яти чоловік. Голів громадських організацій уповноважено підписувати мікропроектну пропозицію, а згодом і грантову угоду. Обговорено питання про механізм утримання об’єктів після завершення Проекту. Тобто на рік із кожного двору буде збиратися певна сума коштів на утримання об’єктів, які пройшли відбір для участі у проекті.

Перед учасниками зборів кожної громадської організації виступив координатор Житомирського обласного ресурсного центру Георгій Федорук, який наголосив на необхідності замовлення проектно-кошторисної документації на виготовлення робіт та повідомив, що 23 червня в районі відбудеться тренінг для сільських голів, голів, секретарів, бухгалтерів громадських організацій на тему «Підготовка мікропроектної пропозиції».

Ви тут: Головна Бердичівський районний ресурсний центр громад Про реалізацію в Бердичівському районі ІІІ фази Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду»