Форум Місцевого Розвитку Бердичівського району

f1
f2
f3
f4
f5

Відповідно до Угоди про партнерство між Програмою Розвитку Організації Об’єднаних Націй, Бердичівською районною державною адміністрацією та Бердичівською районною радою від 18 листопада 2014 року, на території району в рамках спільного проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» спільно з представниками органів державної влади та місцевого самоврядування впроваджують свої ініціативи чотири громадські організації району.


В рамках Проекту 2 червня 2016 року відбувся Форум Місцевого Розвитку Бердичівського району.  Крім  представників районної влади у Форумі брали участь сільські голови та керівники громадських організацій відібраних населених пунктів.
Координатор Житомирського обласного ресурсного центру громад  Георгій Федорук ознайомив присутніх з питанням про стан реалізації спільного Проекту, проаналізував конкретні кроки по впровадженню МРГ-ІІІ в кожному з обраних сіл району та накреслив перспективи діяльності  Проекту в районі.
В селі Хажин впроваджується мікропроект по проведенню капітального  ремонту  по заміні вікон на металопластикові у Хажинській загальноосвітній школі. В рамках мікропроекту передбачалось провести заміну 43 дерев’яних вікон на енергозберігаючі металопластикові. В результаті проведеного тендеру на зекономлені кошти було вирішено додатково поставити 26 вікон по цінах зафіксованих на тендері. Крім  того у Хажинській ЗОШ проведено роботи по заміні підлоги спортивної зали. На даний час підрядчиком виконані всі будівельні роботи, громадською організацією готується звіт за використані кошти ПРООН.
У селі Скаківка теж впроваджується мікропроект -  капітальний ремонт по заміні вікон та дверей на металопластикові. В рамках мікропроекту передбачалось провести заміну 38 дерев’яних вікон на енергозберігаючі металопластикові. В результаті проведеного тендеру на зекономлені кошти було вирішено додатково поставити 23 вікна по цінах зафіксованих на тендері та вхідні двері. Будівельні роботи на об’єкті виконані ще в грудні минулого року, громадською організацією готується звіт за використані кошти ПРООН.
У селі Никонівка впроваджується реконструкція приміщень з влаштуванням внутрішніх санвузлів у загальноосвітній школі. В результаті проведеного тендеру на зекономлені кошти було вирішено додатково провести ремонт каналізаційних колодязів, замінити козирок над запасними вхідними дверми та облицювати грубу кахелем. Будівельні роботи на об’єкті виконані ще в квітні поточного року, громадською організацією готується звіт за використані кошти ПРООН.
У селі Рея розпочато роботи по реконструкції системи опалення з встановленням піролізного котла та тепломеханічного обладнання в теплогенераторній у Рейському дитячому садку «Червона Шапочка». На даний час ведуться будівельні роботи на об’єкті, громадською організацією готується звіт за використаний І транш коштів ПРООН.
В конструктивному діалозі  обговорено проблеми, які необхідно вирішити для завершення ремонтних робіт  та  питання звітності громад перед  донором за використані грантові кошти .
Після закінчення Форуму координатор обласного ресурсного центру громад Георгій Федорук та координатор районного ресурсного центру Лариса Савенко відвідали об’єкти, які знаходяться на території  Хажинської та Рейської сільської  ради де проходять ремонтні роботи по впровадженню Проекту МРГ-ІІІ

Координатор районного ресурсного центру  громад                                                         Л.Савенко

 

Ви тут: Головна Бердичівський районний ресурсний центр громад Форум Місцевого Розвитку Бердичівського району