Засідання Форуму по завершенню мікропроекту в селі Никоніва

IMG 2872
IMG 2928
IMG 2948
IMG 2879
IMG 2941
IMG 2952
IMG 2968

27 вересня у селі Никонівка відбулося виїзне засідання Форуму Місцевого Розвитку Бердичівського району з нагоди завершення мікропроекту  «Покращення водовідведення і водопостачання в Никонівській ЗОШ І-ІІ ст., реконструкція приміщень з влаштуванням внутрішніх санвузлів» в рамках проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - ІІІ».


Як зазначив сільський голова Олена Мазур, відкриття сучасного санвузла у школі стало можливим завдяки проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - ІІІ»,  тісній співпраці  районної і місцевої влади, громадської організації та жителів територіальної громади.
Проблем у селі є багато і є над чим працювати. Тому згуртувавшись Никонівська громада  обрала найпріоритетнішу проблему, зробивши акцент на реконструкцію приміщень школи з влаштуванням  нових сучасних санвузлів.
В результаті в  школі реконструйовано приміщення та встановлено внутрішні туалети, що забезпечить належні санітарно-гігієнічні  та комфортні умови для учнів школи, а це в першу чергу здоров’я наших дітей . Крім того в школі проведено ремонт каналізаційних колодязів, замінено козирок над запасними вхідними  дверима та облицьовано грубку кахелем.
Загальний бюджет проекту – 247 тис. 607 грн.
 З них: Проект ЄС/ПРООН надав грант – 180 тис. грн..
Місцевий бюджет 55 тис. грн..
Внесок громади – 12 тис. 607 грн.
Привітати громаду приїхали голова районної ради Максим Самчик, голова райдержадміністрації Едуард Томашевський та його перший заступник  Тетяна Наумчук,  координатори обласного та районного ресурсного центру розвитку громад Георгій Федорук та Лариса Савенко. Завітали привітати  Никонівську громаду із завершенням проекту такі ж учасники проекту сільські голови та голови громадських організацій   Скаківківської, Никонівкої і Хажинської сільських рад.
З вітальним словом до жителів Никонівки звернулися голова районної ради та райдержадміністрації, а координатор обласного ресурсного центру громад Георгій Федорук вручив голові громадської організації «Крок у Європу» Олегу Музичуку Сертифікат про успішне завершення мікропроекту.
Для гостей та жителів територіальної громади секретар громадської організації  Оксана Костійчук  розповіла про історію Никонівської ЗОШ, яка у 2015 році відзначила 100 річний ювілей, а також проінформувала про  впровадження Проекту ЄС/ПРООН на території Никонівської сільської ради. Для присутніх лунали номери художньої самодіяльності організовані силами місцевого будинку культури.
Під час   заходу  подяки  за надання всебічної допомоги у реалізації проекту від громадської організації було вручено координатору обласного ресурсного центру  громад Георгію Федоруку та координатору районного ресурсного центру Ларисі Савенко.
Після офіційної частини учасники заходу відвідали загальноосвітню школу, де директор школи та голова  громадської організації  урочисто перерізали жовто-блакитну стрічку в знак готовності об’єкту до експлуатації, а усі бажаючі мали змогу оглянути школу та новенький санвузол.
Око присутніх радували щасливі посмішки дітей, які будуть навчатися в покращених умовах.
Тож плекаємо надію, що громада та громадська організація «Крок у Європу»  стала бодай на крок, але все ж таки ближче до Європи.

 

Ви тут: Головна Бердичівський районний ресурсний центр громад Засідання Форуму по завершенню мікропроекту в селі Никоніва