Тренінг на базі Бердичівського району

IMG 3380
IMG 3392
IMG 3417
IMG 3433
IMG 3464
IMG 3473

15 листопада на базі Бердичівського району відбувся кластерний тренінг «Підтримка місцевої влади в реплікації методології Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» для представників виконавчої влади та органів місцевого самоврядування Житомирського, Радомишльського, Коростишівського районів, які не є учасниками Проекту. 


В малій залі районної ради поважних гостей  привітав голова районної ради Максим Самчик та голова райдержадміністрації Едуард Томашевський. 
Координатори Житомирського обласного ресурсного центру громад Георгій Федорук та Оксана Карпич проінформували присутніх про результати та досвід реалізації проектів з енергозбереження та впровадження міського компоненту Проекту «Розумні міста» в Житомирській області. 
Лариса Савенко – координатор районного ресурсного центру громад розповіла про результати впровадження Проекту на території Бердичівського району та ознайомила з роботою районного ресурсного центру громад,  який створений на базі виконавчого апарату районної ради.
В рамкам заходу здійснено візит  у громадську організацію «Довіра» села Хажин,  де у приміщенні загальноосвітньої школи учасників зібрання зустріли хлібом та сіллю наймолодші  школярі та вихованці дитячого садочка. У актовій залі школи голові громадської організації Тамарі Купець та Хажинському сільському голові Наталії Семенюк  вручено сертифікат про завершення робіт в рамках Проекту, а  концертна програма підготовлена силами учнів школи та вихованців дитячого садочка,  присвячена завершенню мікропроекту на території Хажинської сільської ради принесла присутнім масу задоволення.

 

Керівник районного ресурсного центру громад                 Л.Савенко

Ви тут: Головна Бердичівський районний ресурсний центр громад Тренінг на базі Бердичівського району