Зустріч делегації із східних областей України

IMG 6458
IMG 6401
IMG 6407
IMG 6410
IMG 6412
IMG 6418
IMG 6426
IMG 6431
IMG 6442
IMG 6465
IMG 6467
IMG 6477
IMG 6478

18 липня 2017 року голова районної ради Максим Самчик, голова районної державної адміністрації Едуард Томашевський та Рейський сільський голова Ігор Мосійчук зустрічали делегацію з Луганської і Донецької областей, представники  якої є  учасниками проекту ПРООН «Верховенство правата відновлення правосуддя у постраждалих від конфлікту громадах України».

Зазначений проект розглядатиме як причини, так і наслідки конфлікту, надаватиме допомогу для стабілізації ситуації, сприятиме конструктивним та системним змінам, як на охоплених конфліктом територіях, так і в країні в цілому та впроваджуватиметься у трьох областях України Донецькій, Луганській та Житомирській. Проект спрямований на досягнення зміцнення особистої безпеки та безпеки громади на охоплених конфліктом територіях та на покращення доступу до послуг правосуддя для громад, які надаються компетентними установами.

Члени делегації, а це в основному працівники органів місцевого самоврядування, а саме: старости, сільські та селищні голови, голови громадських організацій, спеціалісти сільських рад та  активісти громад, завітали до  Реї  з метою обміну досвідом з питань  впровадження проектів і програм місцевого розвитку.

Очільники району  та Рейський сільський голова проінформували гостей  про  перспективи розвитку  Бердичівського району та    Рейської сільської ради.

Керівник  районного ресурсного центру громад Лариса Савенко ознайомила учасників делегації із впровадженням  в районі проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - ІІІ»  та роботою районного ресурсного центру громад.

Голова громадської організації «Рейська» Юрій Петричук проінформував присутніх про впровадження громадою мікропроекту «Інноваційні енергоефективні заходи в Рейському дитячо-навчальному закладі «Червона шапочка»», який включає в себе реконструкцію системи опалення, встановлення піролізного котла та тепломеханічного обладнання.

Після офіційної частини учасники заходу відвідали дошкільний навчальний заклад, де ознайомилися із проведенням робіт по встановленню котла та тепломеханічного обладнання.

Захід пройшов в рамках конструктивного діалогу з питань впровадження проектів та наболілих життєвих питань.

 

Керівник районного ресурсного                                              

 центру громад                                                                                    Л. Савенко

 

Ви тут: Головна Бердичівський районний ресурсний центр громад Зустріч делегації із східних областей України