До уваги платників податків Сеанс телефонного зв’язку « гаряча лінія» у березні 2017 року

22 березня 2017 року з 10.00 до 11.00 буде проведено сеанс телефонного зв’язку                « гаряча лінія » з заступником начальника управління – начальник відділу  адміністрування податку на доходи фізичних осіб, податків із самозайнятих осіб, податків з громадян, організації та проведення перевірок суб’єктів декларування в деклараціях про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру Бердичівської ОДПІ  Заславською Наталією Володимирівною на тему «Кампанія декларування доходів громадян отриманих у 2016 році. Випадки отриманих доходів, за яких платник податків повинен подати декларацію. Строки та способи подачі декларацій у 2017 році». 

Телефонувати:  2-11-49

23 березня 2017 року з 11.00 до 12.00 буде проведено сеанс телефонного зв’язку               « гаряча лінія » з головним інспектором відділу адміністрування єдиного внеску, майнових податків і зборів з фізичних осіб Ярмолюк Аллою Сергіївною на тему «Єдиний  соціальний  внесок. Зміни, які набрали чинності з 1 січня 2017 року щодо нарахування та сплати єдиного соціального внеску фізичними особами – підприємцями. Пільги щодо сплати єдиного соціального внеску. Відповідальність».

 Телефонувати:  2-11-49.

24 березня 2017 року з 14.00 до 15.00 буде проведено сеанс телефонного зв’язку                « гаряча лінія » з головним державним інспектором відділу  адміністрування податку на доходи фізичних осіб, податків із самозайнятих осіб, податків з громадян, організації та проведення перевірок суб’єктів декларування в деклараціях про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру Бердичівської ОДПІ Галецьким Є.Ю. на тему ««Щодо заповнення та подання податкового розрахунку за формою №1ДФ. Відповідальність за помилки за формою №1ДФ».

Телефонувати:  2-40-28.

                                                                                                                                                                                        Бердичівська ОДПІ

Ви тут: Головна Документи Оголошення До уваги платників податків Сеанс телефонного зв’язку « гаряча лінія» у березні 2017 року