Головне управління ДФС у Житомирській області інформує

Головне управління ДФС у Житомирській області у зв’язку з набранням чинності з 01.01.2017 Законів України від 20 грудня 2016 року №1791-У1ІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році» та від 21 грудня 2016 року №1797- VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні» повідомляє наступне.
Відповідно до вимог ст. 19 п.3  Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №275 5-VI (зі змінами та доповненнями) (далі - Податкового кодексу України) Державні податкові інспекції здійснюють:

  • сервісне обслуговування платників податків;
  • реєстрацію та ведення обліку платників податків та платників єдиного внеску, об’єктів оподатку вання і а об'єктів, пов'язаних з оподаткуванням;
  • формування та ведення Державного реєстру фізичних осіб - платників податків, Єдиного банку даних про платників податків - юридичних осіб, реєстрів, ведення яких покладено законодавством на контролюючі органи;
  • виконання інших функцій сервісного обслуговування платників податків, визначені законом.

При цьому, відповідно до п.л. 14.1.226і п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України під сервісним обслуговуванням платників розуміють надання адміністративних, консультаційних, довідкових, інформаційних, електронних та інших послуг, пов'язаних з реалізацією прав та обов'язків платника відповідно до вимог податкового та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючий орган.
Враховуючи вищевикладене та з метою належного виконання вимог ст. 19і Податкового кодексу України просимо Вас забезпечити надання до ГУ ДФС у Житомирській області рішень про встановлення місцевих податків та зборів на 2017 рік. якими визначаються об'єкт оподаткування, платник податків і зборів, розмір ставки, податковий період та інші обов’язкові елементи місцевих податків та зборів, а також рішення органів місцевого самоврядування про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2016 рік.

Ви тут: Головна Документи Оголошення Головне управління ДФС у Житомирській області інформує