ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Бердичівської районної ради Житомирської області.

Правові підстави проведення конкурсу: конкурс проводиться відповідно до Статуту Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Бердичівської районної ради Житомирської області та Порядку призначення керівника та педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Бердичівської районної ради Житомирської області, затвердженого рішенням Бердичівської районної ради від 28.09.2018р. №402.

Назва установи: Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Бердичівської районної ради Житомирської області.

Юридичне місце знаходження: 13337, Житомирська область, Бердичівський район, с. Гришківці, вул. Шевченка,34.

Фактичне місце знаходження: 13345, Житомирська область, Бердичівський район, с.Гардишівка, вул..Гагаріна,1/А

Фінансування установи здійснюється за рахунок бюджетних коштів.

Основні напрямки діяльності установи: Надання психолого-педагогічної допомоги дітям з особливими освітніми потребами, які навчаються у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах (не відвідують навчальні заклади), здобувають повну загальну середню освіту у професійно-технічних навчальних закладах та не отримують відповідної допомоги.

Статут комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Бердичівської районної ради Житомирської області затверджено рішенням Бердичівської районної ради від 20.03.2018р. №360 (ознайомитись із Статутом можна на сайті Бердичівської районної ради за посиланням: http://berdichev-rayrada.zt.gov.ua/index.php/dokumenti/rishennia/sesiya-22/2568-360-pro-stvorennya-komunalnoji-ustanovi-inklyuzivno-resursnij-tsentr-berdichivskoji-rajonnoji-radi-zhitomirskoji-oblasti-ta-zatverdzhennya-statutu

Документи для участі у конкурсі приймаються з 2 жовтня 2018 по 26 жовтня 2018 року включно до 17 год. 15 хв. за адресою : 13301, м. Бердичів, площа Соборна, 23   каб. №39.

Телефон та адреса електронної пошти: (04143) 4-27-08.  Е-mail - 13577014@ mail.gov.ua, Голова конкурсної комісії – Воронович Сергій Михайлович.

Для участі у конкурсі особа подає особисто або надсилає поштою конкурсній комісії такі документи:

1)письмову заяву про участь у конкурсі;

2)копію паспорта громадянина України;

3)особистий листок з обліку кадрів;

4)автобіографію;

5)копію (копії) документа (документів) про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до керівника закладу;

6) копію трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи;

7)письмову згоду на обробку персональних даних;

8)попередження про спеціальні обмеження;

9)три фотографії розміром 6*4;

10)підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації ( характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші).

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Вимоги до претендентів:

Вища педагогічна (психологічна) освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст» за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія» або «Психологія» та стаж роботи за фахом не менше 5 років.

Умови оплати праці керівника установи:

Умови оплати праці керівника закладу визначаються відповідно до чинного законодавства.

Заслуховування конкурсних пропозицій учасників конкурсу відбудеться 31 жовтня 2018 року о 10:00 год. в малій залі Бердичівської районної ради (13300, м.Бердичів, площа Соборна, 23)

Ви тут: Головна Документи Оголошення ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ