ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ - CУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ, ЯКІ БУДУТЬ ЗАЛУЧЕНІ ДО ПРОВЕДЕННЯ НЕЗАЛЕЖНОЇ ОЦІНКИ ОБ’ЄКТУ МАЛОЇ ПРИВАТИЗАЦІЇ

13.11.2019

ІНФОРМАЦІЯ

Органу приватизації комунального майна Бердичівської районної ради про оголошення конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності, якого буде  залучено до проведення незалежної оцінки об’єкту малої приватизації та експертної грошової оцінки ділянки.

 1.Назва об’єкта оцінки малої приватизації - окремого майна:

нежилі приміщення: гараж, літ. А-1 загальною площею 65,0 кв.м., гараж літ. Б-1 загальною площею 58,5 кв.м.

Місцезнаходження об’єкта оцінки: м. Бердичів, вул. Шевченка,9

 Замовник та платник послуг з оцінки: Районне мале комунальне ремонтно-експлуатаційне підприємство Бердичівської районної ради  (РМ КРЕП), код за ЄДРПОУ 31763084, яке визначене Органом приватизації об’єктів малої приватизації спільної власності територіальних громад сіл, селища району. Електронна адреса замовника конкурсу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , телефон уповноваженої особи 067 913 8041.

 

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості об’єкта приватизації шляхом продажу на електронному аукціоні без умов.

Кількість об’єктів необоротних активів згідно з аналітичним обліком (основних засобів):, одиниць - 2 од. нерухомого майна.

Балансова вартість основних засобів, тис.грн - гараж, літ. А-1- 356,865 тис. грн., гараж літ. Б-1- 228,564 тис. грн.

Наявність об’єктів, відомості про які містять державну таємницю: немає.

 2.Експертна грошова оцінка земельної ділянки:

земельна ділянка пл. 0,0217 га.

Місцезнаходження об’єкта оцінки: м. Бердичів, вул. Шевченка,9

Мета проведення експертної грошової оцінки: визначення вартості земельної ділянки

Цільове призначення земельної ділянки: громадського призначення, землі житлової та громадської забудови, для громадських потреб (обслуговування будівель органу місцевого самоврядування).

Нормативна грошова оцінка земельної ділянки: 139,765 тис. грн., станом на11.06.2018 р.

 

Дата оцінки (дата, на яку проводиться оцінка): 05.12.2019р.

В якості подібного буде враховуватись практичний досвід з оцінки: нежитлові приміщення, гаражі, складські приміщення.

Очікувана ціна надання послуг з оцінки майна, що буде розглядатися конкурсною комісією під час обрання переможця для оцінки нерухомого майна: обирається найменша із запропонованих.

 Звіт про оцінку майна має бути прошитий (прошнурований), пронумерований,  скріплений підписом та печаткою суб’єкта оціночної діяльності – суб’єкта  господарювання, що проводив оцінку.

 

Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності буде здійснюватись відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом ФДМУ від 31.12.2015 № 2075, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15.01.2016 за № 60/28190 (зі змінами, внесеними наказом ФДМУ від 16.01.2018 № 47, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України  20.02.2018 за  № 198/31650) (далі – Положення).

 До участі у конкурсі залучаються суб’єкти оціночної діяльності, які діють на підставі сертифікатів суб’єктів  оціночної діяльності, виданих відповідно до Закону України « Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність  в Україні», якими передбачено провадження практичної діяльності з оцінки майна  за напрямом 1 «Оцінки об’єктів у матеріальній формі»  та спеціалізацією  у межах  цього  напряму 1.1 «Оцінка нерухомих речей (нерухомого майна, нерухомості), у тому числі земельних ділянок, та майнових прав на них».

Вимоги до претендентів для участі в конкурсі (учасників конкурсів) викладені у пунктах 5-10 розділу ІІ Положення. Вимоги до конкурсної документації, порядку її складання, оформлення та подання містяться у Положенні, зокрема у розділах І, ІІ, ІІІ, та додатках до нього. Заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності, інформація щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до надання послуг з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, інформація про претендента подаються за встановленими в додатках 3 - 5 до Положення формами.

 Претендентам на участь у конкурсі потрібно подати конкурсну документацію на об’єкт оцінки в запечатаному конверті, яка складається з:

-конкурсної пропозиції, запечатаної в окремому конверті, щодо вартості надання послуг з оцінки, калькуляції витрат, пов’язаних з наданням таких послуг, а також строку їх виконання у календарних днях (не більше ніж 7 календарних днів). У своїх конкурсних пропозиціях претендент повинен обов’язково зазначати загальну вартість надання послуг з оцінки з урахуванням усіх податків, що сплачуються претендентом згідно із законом;

-документів щодо практичного досвіду надання послуг з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду суб’єкта оціночної діяльності та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна, експертної грошової оцінки земельної ділянки та підписання звіту про оцінку майна, експертну грошову оцінку земельної ділянки (згідно з додатком 3 до Положення);

-підтвердних документів: заяву про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою (згідно з додатком 4 до Положення); інформацію про претендента (згідно з додатком 5 до Положення); копії кваліфікаційних документів оцінювача з експертної грошової оцінки земельних ділянок, у тому числі посвідчень про підвищення кваліфікації оцінювача з експертної грошової оцінки земельних ділянок.

  

 Конкурсна документація подається за адресою: м. Бердичів, пл. Соборна,23, кім. №2,          РМ КРЕП. На конверті потрібно  зробити відмітку «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об’єкта оцінки та назву суб’єкта оціночної діяльності, який подає заяву.

 

Конкурс відбудеться - 05.12.2019 о  11– й  год.  за  адресою: м. Бердичів, пл. Соборна,23, кім. №1 (мала зала). Документи  на  участь  у  конкурсі  приймаються з дня подання оголошення до 16.00 год. 02.12.2019р. Телефон уповноваженої особи 067 913 8041.

 

 

 Орган приватизації об’єктів малої приватизації спільної власності територіальних громад сіл, селища району будуть розглядатись пропозиції, в яких строк виконання робіт не перевищує 5 днів після отримання у повному обсязі необхідної інформації та інформації про об’єкт оцінки.

Ви тут: Головна Документи Оголошення ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ - CУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ, ЯКІ БУДУТЬ ЗАЛУЧЕНІ ДО ПРОВЕДЕННЯ НЕЗАЛЕЖНОЇ ОЦІНКИ ОБ’ЄКТУ МАЛОЇ ПРИВАТИЗАЦІЇ