Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста виконавчого апарату Бердичівської районної ради

Бердичівська районна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста виконавчого апарату Бердичівської районної ради.

Кваліфікаційні вимоги: вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, досконале володіння державною мовою; досконале володіння ПК. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

Заяви приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення. Детально з умовами конкурсу можна ознайомитись у конкурсній комісії за адресою: пл.Соборна, 23 кабінет №34, тел. 4-27-03.

Ви тут: Головна Документи Оголошення Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста виконавчого апарату Бердичівської районної ради