№ 102 від 16.12.2021 Про звіти депутатів Бердичівської районної ради VIII скликання

trizyb1

Україна

БЕРДИЧІВСЬКА РАЙОННА РАДА 

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

Восьма сесія                                                                              VIІI скликання

від 16.12.2021 року  №102   

Про звіти депутатів Бердичівської

районної ради VIII скликання

Відповідно до частини другої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частини першої та шостої статті 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Встановити орієнтовні строки проведення звітів депутатів Бердичівської районної ради VIII скликання про свою роботу за 2021 рік перед виборцями протягом 16 грудня 2021 – 16 лютого 2022 року.

2.Депутатам районної ради у термін до 25 лютого 2022 року проінформувати районну раду про результати обговорення звітів про свою діяльність, зауважень і пропозицій, висловлених виборцями на адресу ради та її органів, а також про доручення, надані депутатові у зв’язку з його депутатською діяльністю.

3.Депутатам подати зазначену вище інформацію безпосередньо до виконавчого апарату районної ради за встановленою формою (додається).

4.Виконавчому апарату районної ради протягом місяця після кінцевої дати подання інформації, зазначеної у пункті 2, розмістити її на офіційному веб-сайті районної ради.

5.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регламенту, депутатської етики, законності та правопорядку.

 

Голова районної ради                                                      Олександр БАЛЯНОВ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ви тут: Головна Документи Рішення Сесія 8 № 102 від 16.12.2021 Про звіти депутатів Бердичівської районної ради VIII скликання