Про внесення змін у Порядок проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування у виконавчому апараті районної ради

trizyb1Україна
БЕРДИЧІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н  Я
голови районної ради

 

        від 06.01.2016 року № 3

 Про внесення змін у Порядок проведення іспиту

кандидатів на заміщення вакантних
посад посадових осіб місцевого самоврядування
у виконавчому апараті районної ради

 

Відповідно до ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування у виконавчому апараті районної  ради та порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування у виконавчому апараті районної ради, затверджених розпорядженням голови районної  ради від 15.03.12 №14 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування у виконавчому апараті районної ради, Положення про порядок стажування   у виконавчому апараті районної ради»:

1. Внести зміни у Порядок  проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування у виконавчому апараті районної ради , затвердженого розпорядженням голови  районної ради від 15.03.12 №14 Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування у виконавчому апараті районної ради, Положення про порядок стажування   у виконавчому апараті районної ради»:, виклавши додаток 1 до нього у новій редакції (додається).

2. Додаток 1 до Порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування у виконавчому апараті районної ради, затвердженого розпорядженням голови районної  ради від 15.03.12 №14, вважати таким, що втратив чинність.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної ради Рудик О.А.

   

 Голова ради                                                       М.Ю.Самчик

 

Додаток

Ви тут: Головна Документи Розпорядження голови Про внесення змін у Порядок проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування у виконавчому апараті районної ради