Про скликання восьмої сесії районної ради

trizyb1

Україна

БЕРДИЧІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної ради

від  18.08. 2016 року  №  35

 

Про скликання  восьмої

сесії районної ради

 

Відповідно до частини 7  статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  статті 9 Регламенту роботи районної ради та за пропозицією  голови Бердичівської районної державної адміністрації Томашевського Е.Є.:

 

1. Скликати восьму сесію районної ради сьомого скликання 23 серпня  2016 року о 10 годині в залі засідань районної ради.

2. На розгляд сесії внести питання:

2.1.         Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік.

2.2.         Про затвердження розпорядження голови райдержадміністрації від 09.08.2016 року № 178 «Про затвердження переліку об'єктів, які фінансуються у 2016 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку Бердичівського району».

2.3.    Про внесення змін до Програми відшкодування відсотків за кредитами, отриманими населенням Бердичівського району на впровадження енергозберігаючих заходів у 2015 -2016 році.

2.4.         Про внесення змін до районної Програми забезпечення виконання Бердичівською районною державною адміністрацією делегованих повноважень на 2016 – 2018 роки.

2.5.         Про створення опорного навчального закладу на базі Гришковецької гімназії.

3.На сесію запросити селищного та сільських голів, начальників управлінь і відділів райдержадміністрації, керівників районних підприємств, організацій та установ, представників засобів масової інформації, громадських організацій.

 

 

Голова районної ради                                                                            М.Ю. Самчик

Ви тут: Головна Документи Розпорядження голови Про скликання восьмої сесії районної ради