Урочистості подіії з нагоди Дня місцевого самоврядування

 100 9570 6 грудня напередодні професійного свята – Дня місцевого самоврядування  у святковій залі засідань районної ради  відбулися урочистості, в яких взяли участь депутати обласної та районної рад, працівники сільських та селищної рад, ветерани місцевого самоврядування. Учасників зібрання  привітали голова районної ради Микола Стороженко, голова райдержадміністрації  Володимир  Збаражський.

 

У своєму виступі голова районної ради Микола Стороженко наголосив, що день місцевого самоврядування – це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів і усіх громадян, які вболівають за проблеми рідного села, дбають за його розквіт і зростання. Крім того Микола Стороженко привітав усіх причетних ще з одним важливим для нашої країни святом – 21 річницею збройних сил України.

Грамоти та подяки районної ради та райдержадміністрації отримали посадові особи органів місцевого самоврядування району серед яких сільські голови, секретарі сільських рад,   депутати районної ради  . 

Серед відзначених,  трудовий колектив Великонизгрірецької сільської ради, який виборов  перше місце в обласному конкурсі серед сільських і селищних рад на кращий санітарний стан та благоустрій території.

З привітальним словом до представників місцевого самоврядування звернулися  депутати  обласної ради Василь Сухораба   та Анатолій Остапюк.

Василь Сухораба  привітав голову районної ради Миколу Стороженка з нагородженням грамотою Верховної Ради України та відзначив грамотою управління промисловості та розвитку інфраструктури обласної державної адміністрації та вручив грошову премію за розвиток промисловості на території сільської ради Мирославському сільському голові Тамілі Довбищук, а також вручив грамоти Житомирської обласної ради депутату районної ради Тетяні Войцахівській та начальнику організаційного відділу виконавчого апарату районної ради Ларисі Савенко.

Указом Президента України від 2 жовтня 2012 року депутат обласної ради, начальник управління промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації Василь Сухораба нагороджений Орденом за заслуги ІІІ ступеня з чим його під гучні оплески привітали учасники зібрання.

З нагоди професійного свята посадовців привітав голова районної ради третього скликання, депутат ВР УРСР першого скликання, депутат районної ради чотирьох скликань , почесний громадянин Бердичівського району Микола Дупляк.

Звернулися  до присутніх з вітальним словом депутат районної ради Алла Лотоцька, голова асоціації сільських та селищного голів району Світлана Барановська,  редактор газети «Земля Бердичівська» Володимир Кравченко.

Голова районної профспілкової організації працівників державних установ Ніна Клименко висловила найкращі побажання посадовцям та відзначила окремих членів профспілки грошовими преміями.

Майстри художньої самодіяльності району подарували присутнім чудову концертну програму.

Виконавчий апарат районної ради.100 9580100 9556100 9547

100 9537

Ви тут: Головна Новини Урочистості подіії з нагоди Дня місцевого самоврядування